Цей номер телефону знають усі

e-mail Друк PDF

20 грудня у Полтаві відбулися обласні урочистості з нагоди 20-річчя Української міліції та професійного свята співробітників служби, чий номер телефону за словами начальника УМВС України в Полтавській області генерал-майора міліції Олександра Рудяка – знають усі.

Правоохоронців області завітали привітати перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, архієпископ Полтавський і Миргородський владика Филип, керівники суміжних установ і організацій, вищих навчальних закладів,   представники громадськості.

 

Володимир Марченко, зокрема, наголосив, що органи місцевого самоврядування із розумінням ставляться до проблем правоохоронних органів та по можливості надають їм фінансову підтримку.

У цьому контексті обласною радою прийнята та впроваджується обласна комплексна Програма профілактики злочинності і правопорушень на 2011-2015 роки.

За п’ять років на виконання її заходів планується залучити з обласного бюджету 8 млн. грн. У 2011 році Програма вже профінансована на 1 млн. 300 грн.

Ухвалено також обласну Програму безпеки дорожнього руху на 2011- 2014 роки. У поточному році Управлінню ДАІ УМВС в області виділено 673 тис. грн. на придбання патрульних автомобілів спецпризначення, комплектів технічних засобів облаштування місць ДТП та на відновлення стаціонарних постів ДПС «Чутово», «Лубенський», «Сухинівка».

Керівництву, особовому складу та ветеранам органів внутрішніх справ Полтавщини висловлено подяку за бездоганну службу та побажання міцного здоров'я, родинного щастя, достатку і благополуччя, нових успіхів у благородній справі забезпечення спокою територіальних громад краю.

Чільну когорту вартових правопорядку заохочено відзнаками обласної ради та облдержадміністрації, відомчими нагородами, черговими й позачерговими спеціальними званнями, грошовими преміями, іншими моральними стимулами.

Завершив урочистості яскравий концерт.