Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Почалася підготовка до виборів

В Автозаводському районі почалася підготовка до чергових виборів Верховної Ради. Як повідомила на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому заввідділом ведення Держреєстру виборців Інеса Мартиненко, від Центральної виборчої комісії отримано розпорядження щодо визначення меж виборчих дільниць з врахуванням вимог нового виборчого закону. Створити виборці дільниці необхідно до 31 грудня поточного року. Органам ведення держреєстру визначати межі виборчих дільниць запропоновано на підставі останніх місцевих виборів, але при цьому врахувати вимоги максимальної чисельності виборців – не більше 2500. То ж можливі деякі зміни при розподілі будинків по виборчим дільницям.

В Автозаводському районі м.Кременчука станом на 19 грудня до Державного реєстру виборців внесено 117 069 громадян. Це трохи менше, ніж було під час останніх місцевих виборів 31 жовтня 2010 року. Втім в районі постійно ведеться опрацювання нових даних та уточнення списку виборців, так що ця цифра постійно змінюється. За кількістю виборців Автозаводський район є найбільшим у Полтавській області.

Заввідділом ведення Держреєстру виборців в Автозаводському районі Інеса Мартиненко звертається до всіх мешканців району з проханням своєчасно перевіряти свої персональні дані в держреєстрі при зміні адреси реєстрації чи інших даних. Особливо це стосується жителів приватного сектору.

До відділу можна подзвонити за телефонами - 77-02-80, 77-76-11, 77-69-46 у робочі дні з 8.00 до 17.00.

У ЗОШ №28 обговорять хід реалізації проекту «Пам'ять про війну єднає»

У четвер, 22 грудня, в кременчуцькій школі №28 пройде засідання круглого столу в рамках проекту Автозаводської районної ради «Пам'ять про війну єднає». На зібрання запрошені директори шкіл та керівники пошукових загонів, які приймають участь у проекті, представники управління освіти та ветеранських організацій міста. Метою зібрання є обговорення нового етапу в розвитку проекту та підготовка до Дня Захисника Вітчизни і Дня Перемоги.

Нагадаємо, що  Автозаводському районі реалізація програми «Пам’ять про війну єднає» почалася з 2008 року. Задля збереження пам’яті про війну та вивчення історії визволення міста в рамках цього проекту 8 шкіл району почали вивчення бойового шляху тих 8-ми військових частин, яким за визволення Кременчука було присвоєно почесне найменування «Кременчуцьких». У школах були створені пошукові загони та музеї бойової слави. Юні пошуковці налагодили зв’язки із пошуковими загонами та ветеранськими організаціями тих міст, де проходило формування цих військових частин. Протягом травня-вересня 2011 року юні пошуковці разом зі своїми педагогами відвідали міста їх формування, які знаходяться в Росії, зустрічалися там з ветеранами, обмінювалися досвідом пошукової роботи, та запросили російських друзів на 440-річчя міста. На ювілей до Кременчука завітали 16 гостей із чотирьох регіонів Росії: з Москви, з м.Ногінська  Московської області, з м.Пєтушки Володимирівської області, та з м.Острогожськ Воронезської області.

У рамках зазначеного проекту в парку Миру три роки тому був відкритий Музей військової техніки під відкритим небом, кожний експонат якого присвячений тим військовим частинам, які визволяли Кременчук та отримали почесне найменування «Кременчуцьких».

Віктор Крук