Іван Момот: «Модернізація України починається з села, селища, містечка»

e-mail Друк PDF

20 грудня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Гадяцький район та взяв участь у відкритті кіноконцертногозалу«Дружба» у Гадячі.

Шість років тривала реконструкція кінотеатру «Дружба» під кіноконцертний зал з клубними приміщеннями. У 2010 році було завершено першу чергу будівництва.

Усього на будівельні роботи та обладнання об’єкта витрачено 11, 3 млн. грн. – кошти  з районного та державного бюджетів.

Кіноконцертний зал розрахований на 450 глядацьких місць, у ньому встановлено зручні крісла, сучасну систему звукофікації, освітлення та відеопроекційне обладнання. Передбачені приміщення для занять гуртковою роботою, проведення репетицій тощо.

Як зазначив голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Беседа, відкриття другої черги будівництва кіноконцертного залу «Дружба» є знаковою подією для усього Гадяцького району, адже майже десять років приміщення районного будинку культуру не функціонувало, що негативно позначалося на духовному житті району. Відтепер жителі міста і району матимуть можливість відвідати концерти, переглянути художні фільми, культурно відпочити.

Цього дня у кіноконцертному залі зібралися керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники трудових колективів, творчої інтелігенції, ветерани.

Голова обласної ради Іван Момот привітав гадяччан з відкриттям кіноконцертного залу«Дружба», який, на його думку, стане справжньою окрасою міста і району, улюбленим місцем відпочинку трудівників.

- Ця прекрасна споруда  є доказом конкретних справ влади, професійної майстерності будівельників, - наголосив Іван Момот.

Він підкреслив трудові здобутки Гадяцького району, який в рейтингу соціально-економічного розвитку районів області за підсумками дев’яти місяців 2011 року посів почесне третє місце.

- Тільки так, спільними зусиллями, об’єднавшись, ми зможемо виконати завдання по модернізації України, яке сьогодні ставить перед нами Президент України Віктор Федорович Янукович, - сказав Іван Момот, – і  яке починається з села, селища, містечка.

До привітання земляків долучилися заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, голова райдержадміністрації Володимир Беседа, голова районної ради Олександр Міняйло.

Організаторам робіт із реконструкції «Дружби» та будівельникам були вручені Почесні грамоти обласної ради, облдержадміністрації, районної ради.

Директору кіноконцертного залу було урочисто передано документи на високовартісне технічне обладнання від обласної ради, облдержадміністрації, районної ради, райдержадміністрації, депутатів обласної ради Анатолія Попельнюха та Михайла Кривошея.

Завершив свято концерт самодіяльних художніх колективів міста і району.

У ході робочої поїздки Іван Момот відвідав Гадяцький обласний туберкульозний санаторій, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, оглянув біологічні очисні споруди цього лікарняного закладу, на реконструкцію яких із фонду охорони навколишнього природного середовища області у нинішньому році виділено понад 3 млн. гривень.

Побував голова обласної ради в урочищі «Зелений Гай», де до 170-річчя від дня народження Михайла Драгоманова за кошти обласного бюджету (299 тис. грн.),  в рамках обласної Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2011 рік, споруджено альтанку, встановлено пам’ятний знак та благоустроєно прилеглу територію.

У Гадячі Іван Момот ознайомився з ходом будівництва міських очисних споруд, яке проводиться за фінансової участі обласного бюджету. З фонду охорони навколишнього природного середовища області у 2011 році на цей важливий для забезпечення життєдіяльності міста об’єкт обласна рада спрямувала понад 1 млн. грн.

-У мене склалися добрі враження від побаченого, - зазначив голова обласної ради Іван Момот, підсумовуючи робочу поїздку. – Бюджетні кошти використані ефективно.