Засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення

e-mail Друк PDF

21 грудня під головуванням першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка відбулося підсумкове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, в якому взяли участь начальники обласних управлінь і служб.

На засіданні були розглянуті питання:  про правову освіту, правове виховання громадян в діяльності Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації; про підсумки проведення в області Тижнів та Місячника правових знань; про виконання рекомендацій Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Головним управлінням юстиції у Полтавській області.

У своїх доповідях виступаючі акцентували увагу на широку правоосвітню діяльність, яка проводилася відповідними управліннями облдержадміністрації протягом 2011 року.

По останньому питанню виступила начальник відділу правової роботи, правової освіти та державної реєстрації нормативно-правових актів Головного управління юстиції Світлана Зубарєва. Йшлося про те, що за ініціативи Головного управлінням юстиції у Полтавській області та на виконання Програми правової освіти населення на 2011-2015 роки, знятий фільм «Життя - це вибір», де висвітлено порядок проведення судового засідання за участю неповнолітньої особи. Фільм створено з метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх за активної підтримки Апеляційного суду Полтавської області, Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Полтавській області; Полтавської виправної колонії УДДУПВП в Полтавській області (№64) та Октябрського РВ ПМУ УМВС України у Полтавській області.

Члени Полтавської обласної МКМР з правової освіти населення переглянули фільм і рекомендували провести його презентацію та обговорення в навчальних закладах області.

Світлана Зубарєва представила збірник методичних матеріалів для вчителів сільських шкіл згідно програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Правознавство», який був підготовлений членами Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Полтавській області та спеціалістами Головного управління юстиції у Полтавській області.

За результатами засідання були прийняті конкретні рекомендації, які направлені всім членам МКМР до відома та використання в роботі.

У ході засідання було також обговорено питання щодо затвердження плану роботи обласної МКМР з правової освіти населення на 2012 рік.