Боксерський турнір пам’яті О.Г. Баглаєнка

e-mail Друк PDF

З 23 по 25 грудня у Кременчуці проходив VІІ відкритий турнір з боксу серед юнаків пам’яти дитячого хірурга Олександра Григоровича Баглаєнка. Відкрив турнір Почесний Президент федерації боксу Кременчука, голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко. До речі, саме Автозаводська райрада виступила головним спонсором боксерських змагань. Перед спортсменами та вболівальниками з привітальним словом виступив син Олександра Баглаєнка – Юрій, а його дочка і онука видатного хірурга Лариса Баглаєнко виконала пісню.

В турнірі окрім кременчуцьких спортсменів з чотирьох боксерських шкіл прийняли участь команди з Донецьку, Кіровограду, Світловодська, Олександрії, та Глобина. Перше місце зайняла команда з Кременчука – ДЮСШ олімпійського резерву з боксу, яка нещодавно отримала вищу категорію (таких в Україні всього дві). На другому – боксери з Олександрії, а третє місце посіла команда зі Світловодська.

Серед кременчуцьких спортсменів кращу боксерську техніку та результати показали Максим Горб (ЗОШ №22), Євген Благій (залізничний технікум), Іван Сампан, Андрій Агєєв (ліцей №4), Павло Таценюк та Ігор Рогозний (обидва з льотного коледжу).

Переможці змагань отримали медалі, почесні грамоти та цінні подарунки. Кращій команді вболівальників Володимир Коваленко вручив торт.

За словами головного судді турніру, майстра спорту міжнародного класу Валерія Бражника, юнацький турнір з боксу пам’яти кременчуцького дитячого хірурга О.Баглаєнка став вже традиційним у нашому місті і проводиться сьомий рік поспіль. Високу оцінку організації турніру і рівню підготовки спортсменів надав і почесний гість турніру, заслужений тренер СРСР і України, «легенда» вітчизняного боксу Анатолій Коваленко, який приїхав до Кременчука на чолі з донецькою командою.

Віктор Крук