Розвиток медичного обслуговування

e-mail Друк PDF

26 грудня відбулося урочисте відкриття нового капітально відремонтованого приміщення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру та неврологічного відділення на базі І міської лікарні, в якому взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, керівники міста та районних рад.

Це один із наймасштабніших і значущих проектів, від впровадження якого мають поліпшитися умови лікування онкохворих. Питання покращення приміщення онкологічного диспансеру та необхідності оновлення його матеріально-технічної бази постало ще наприкінці минулого сторіччя, але довгий час воно не вирішувалось. Нарешті було знайдене нове приміщення для розміщення лікувального закладу, крім того вдалося знайти спільну мову з керівництвом ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод», яке виділило для проведення ремонтних робіт в онкодиспансері близько 5 млн. грн. спонсорської допомоги.

1 липня поточного року було розпочато капітальний ремонт на площах колишнього офтальмологічного відділення 1-ої міської лікарні. Завдяки фінансовій допомозі у розмірі 2 млн. гривень, яка надійшла з обласного бюджету для онкодиспансеру, було придбане сучасне медичне обладнання та меблі. Спонсорську допомогу для лікувального закладу надавали також інші підприємства Кременчука та регіону, а також громадські організації.

Оновлений онкологічний диспансер розрахований на 50 ліжок і вже готовий прийняти перших пацієнтів: дві сучасні операційні, перев'язочна, післяопераційні палати, душові та санвузли, одномісні та двомісні палати для хворих, оснащені системою кондиціонування та дезінфекції, в кожній є телевізор та кнопки виклику персоналу. Завдяки гуманітарній допомозі німецької благодійної організації, яка багато років співпрацює з Кременчуцьким госпіталем інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил, в диспансері з'явилася сучасна їдальня з посудомийною машиною, холодильником, новим посудом та меблями.

На капітально відремонтоване неврологічне відділення І міської лікарні з міського бюджету було виділено понад 1 млн. грн. За ці кошти виконано капітальний ремонт приміщень та придбано нове обладнання, і сьогодні пацієнти неврології не тільки отримують належне лікування, а й перебувають у комфортних умовах.

 

.