У «Легіоні» готують майбутнього Олімпійського чемпіона з боксу

e-mail Друк PDF

Вихованець КСЄ «Легіон», майстер спорту і чемпіон Європи з боксу кременчужанин Денис Пояцика повернувся зі змагань у Сімферополі переможцем. Наш боксер перейшов у категорію «Суперважка вага» і готується до Олімпіади-2012 в Лондоні.

Після впевненої перемоги у Сімферополі привітати Дениса Пояцику приїхали всі, хто його підтримував. Депутат обласної ради, Почесний президент КСЄ «Легіон», Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин зауважив: «Двічі приємно, що Денис зберігає вірність Кременчуку, бо, як правило, спортсмени такого рівня починають заробляти гроші у великих містах. Але ми намагаємося підтримувати наших спортсменів у всіх відношеннях. І дуже добре, що Денис продовжує кар’єру саме в «Легіоні». Хочу бачити його учасником Олімпіади-2012 в Лондоні. І бажаю, щоб Денис посів там гідне місце».

Заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Петраш зазначив: «Я вперше у КСЄ «Легіон» і вражений побаченим. У Полтаві точно такої бази для розвитку спорту немає. Денис Пояцика і його тренер Михайло Мельник – це, без сумніву, наша гордість. На Полтавщині дуже мало спортсменів такого класу».