Дмитро Хрістов прозвітував про депутатську діяльність

e-mail Друк PDF

29 грудня в прес-центрі обласної ради відбувся звіт голови постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, голови фракції «Батьківщина» Дмитра Хрістова про депутатську діяльність за 2011 рік.

Яз зазначив Дмитро Хрістов, він особисто прийняв близько 300 громадян – жителів міст і районів області. Ним було опрацьовано 45 письмових заяв виборців, складено та направлено до різних інстанцій 59 депутатських звернень, надано матеріальну допомогу 30 громадянам на загальну суму 10 тис. грн.

Депутат Хрістов провів 56 зустрічей із виборцями у селах: Великі Сорочинці Миргородського району, Лучки Кобеляцького району, Яреськи, Михайлівка, Жоржівка, Ковердина Балка Шишацького району, Устивиця, Гоголево Великобагачанського району; у містах Миргород, Кременчук та ін.

Про свою діяльність як депутата та роботу очолюваної ним постійної комісії Дмитро Хрістов постійно інформував виборців через засоби масової інформації: Полтавську ОДТРК «Лтава», ТОВ «Студія «Місто», ОКІА «Новини Полтавщини», Інтернет-видання «Полтавщина», газети «Вечірня Полтава», «Зоря Полтавщини», «Коло»; офіційний сайт Полтавської обласної ради, міські та районні ЗМІ.

- Виборці зацікавлені у спілкуванні з депутатами, вони чекають на такі зустрічі, - підкреслив Дмитро Хрістов.

У ході прес-конференції Дмитро Хрістов розповів журналістам та присутнім на зустрічі представникам громадських організацій про роботу постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, впровадження обласних програм: Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки, Програми сприяння соціально-виховній роботі із засудженими в установах кримінально-виконавчої служби Полтавської області на 2011-2012 роки, Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2011-2014 роки, повідомив про плани на 2012 рік, відповів на запитання.