Кременчуцькі міліціонери отримали безкоштовні путівки до моря

e-mail Друк PDF

10 січня голова Автозаводської районної у м. Кременчуці ради Володимир Коваленко вручив 8 путівок до Чорного моря для трьох сімей кременчуцьких міліціонерів.

Безоплатними путівками були заохочені капітани міліції Юлія Різник, Віталій Набоков та Андрій Білоус, які проходять службу в різних підрозділах райвідділу міліції. У червні вони разом із сім’ями на 12 днів відправляться на відпочинок до курортного селища Затока поблизу Одеси.

За словами голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка, путівки для міліціонерів були закуплені не за бюджетний кошт. Допомогли підприємства району та спонсори.

Про таку нову ініціативу щодо стимулювання правоохоронців Володимир Коваленко заявив ще 30 листопада минулого року під час обговорення ходу виконання Програми профілактики правопорушень в Автозаводському районі на 2010-2015 роки на засіданні районної координаційної комісії.

У планах керівника району, також, допомога Автозаводському райвідділу міліції у створені належних умов для роботи дільничних інспекторів на мікрорайонах, опрацювання пропозицій з вирішення квартирної проблеми для міліціонерів, відкриття профільного міліцейського класу в колегіумі №25.