Робоча поїздка Івана Момота

e-mail Друк PDF

16 січня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Лохвицький район, де взяв участь в урочистому відкритті другої черги Лохвицької дитячої лікарні та ознайомився з агропромисловою інфраструктурою району.

В урочистостях з нагоди закінчення реконструкції Лохвицької дитячої лікарні взяли участь голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, начальник контрольно-ревізійного управління в області, депутат обласної ради Михайло Кривошей, депутат обласної ради Віктор Бурлей, начальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Віктор Лисак, керівники району і міста, представники громадськості.

Реконструкцію Лохвицької дитячої лікарні розпочато у 1994 році та завершено на кінець 2011 року. Загальна вартість будівництва становить понад 21 млн. грн. – це кошти державного, районного бюджетів та позабюджетні ресурси. У 2011 році на будівельно-монтажні роботи виділена субвенція з державного бюджету у понад 8 млн. грн. Лікарня розрахована на 60 ліжок. У 2007 році було введено в експлуатацію першу чергу об’єкту. У будівлі, окрім лікарні, функціонуватимуть дитяча поліклініка, пологовий будинок, стоматологічна поліклініка.

Голова обласної ради Іван Момот привітав лохвичан із неординарною подією у житті міста і району, висловив щиру вдячність будівельникам, медикам, представникам влади - всім, хто долучився до будвництва лікарні.

У ході робочої поїздки Іван Момот відвідав елеваторний комплекс ТОВ «Амарант», загальна потужність якого понад 230 тис. тонн зерна. Голова обласної ради спілкувався з керівництвом підприємства, ознайомився з специфікою роботи комплексу. За 2011 рік ТОВ «Амарант» прийнято зерна в кількості 250 тис. тонн., у тому числі кукурудзи - 160 тис. тонн, соняшника - 30 тис.тонн.

.