Обговорено проблематику цивільного захисту

e-mail Друк PDF

16 січня в Автозаводському райвиконкомі м.Кременчука відбулася розширена нарада з підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту населення за 2011 рік та постановки завдань на 2012 рік. У її роботі взяли участь начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Валентин Шафорост та керівний склад підприємств району.

Голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Григорій Брижаха, голова евакуаційної комісії району Олександр Климовських та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райвиконкому Сергій Діденко підвели підсумки по напрямках своєї роботи у сфері цивільного захисту за 2011 рік та окреслили завдання на 2012 рік.

Згідно наказу начальника цивільної оборони району, голови районної ради Володимира Коваленка кращі керівники та працівники об’єктів цивільного захисту були нагороджені грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків та особистий вклад у виконання завдань в сфері цивільного захисту району.

Віктор Крук