У Миргороді відкрито реконструйований будинок культури

e-mail Друк PDF

21 січня голова обласної ради  Іван Момот здійснив робочу поїздку у Миргородський район.

Разом із головою облдержадміністрації, депутатом обласної ради Олександром Удовіченком Іван Момот відвідав Великі Сорочинці та ознайомився з роботами, проведеними по реконструкції сільського будинку культури. За останні два роки на відновлення цього закладу культури з державного бюджету було спрямовано майже 5 млн. грн.

У Миргороді перші особи області взяли участь в обласних урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України і приуроченого до цього свята відкриття реконструйованого районного будинку культури.

Лише минулого року на фінансування робіт по реконструкції Миргородського РБК з державного бюджету було виділено та освоєно 10 млн. грн.

Символічну стрічку перерізали та відкрили оновлений районний будинок культури голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, голова Миргородської райдержадміністрації Олександр Волошко, голова районної ради Наталія Дудник, Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, духовенства, делегації з сусідніх районів з цікавістю оглянули осучаснені приміщення будинку культури, в якому відтепер створено всі умови для культурно-духовного розвитку та змістовного відпочинку миргородців.

Вітаючи земляків із Днем Соборності та Свободи України, Іван Момот підкреслив, що Соборність забезпечує політичну стабільність, консолідацію суспільства і влади, суспільну злагоду, а Свобода  дає реальну можливість дотримання конституційних прав громадян.

Голова обласної ради відмітив активний розвиток Миргородського регіону, подякував жителям міста і району за звитяжну працю та активну громадянську позицію.

Будівельні організації, які здійснювали реконструкцію будинку культури, були відзначені почесними грамотами облдержадміністрації. Групі громадян було вручено нагороди за сумлінну працю з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

Завершилися урочистості святковим концертом за участі театру українського фольклору «Берегиня» та творчих колективів Миргородського району.

В урочистому відкритті районного будинку культуру взяли участь депутати обласної ради: Валерій Пархоменко,  Володимир Онищенко, Юрій Тараненко, Олександр Гавловський.