Олександру Коросташову – 70 років

e-mail Друк PDF

22 січня виповнилося 70 років від дня народження Олександра Коросташова - Героя України, заслуженого працівника сільськогогосподарстваУкраїни, депутата обласної ради двадцять третього, четвертого, п’ятого та шостого скликань, голови правління одного з найпотужніших агропідприємств області - СВК «Батьківщина» Котелевського району.

Голова обласної ради Іван Момот надіслав Олександру Коросташову вітальну телеграму.

«Ваша багаторічна трудова та депутатська діяльність є свідченням непохитної державницької позиції, високого патріотизму, відданого служіння інтересам громади та виборців, прикладом того, як треба любити землю та цінувати людей, які на ній працюють», - говориться у вітанні.

Іван Момот побажав ювіляру  міцного здоров’я, родинного затишку, ще багато років примножувати добро і благополуччя на Полтавщині.

Від імені обласної ради ювіляра також привітали заступник голови обласної ради Володимир Марченко та депутат обласної ради Леонід Куроєдов. Вони відзначили активну державницьку та громадянську позицію Олександра Коросташова, його плідну депутатську діяльність, вагомі особисті заслуги в розвитку агропромислового комплексу області, відстоюванні інтересів селянства.