Працівників місцевих рад і держслужбовців навчали протидіяти корупції

e-mail Друк PDF

27 січня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся кущовий семінар державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Полтавського, Карлівського, Машівського, Решетилівського, Гадяцького та Диканського районів області на тему: «Актуальні питання дотримання законодавства про запобігання і протидію корупцію».

Організували захід Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, обласний центр перепідготовки працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за сприяння облдержадміністрації та обласної ради.

У роботі семінару взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, депутати обласної ради Володимир Онищенко, Микола Перепелиця, начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в області Олександр Черчатий.

Виступаючи перед учасниками зібрання, Володимир Марченко зазначив важливість глибокого знання правових норм, їхнього дотримання в управлінській діяльності. Подолання та запобігання корупції Володимир Марченко назвав однією з умов успішного провадження реформ, проголошених Президентом України Віктором Януковичем і Урядом держави.

Володимир Марченко запевнив, що обласна рада підтримує ініціативи Управління державної служби в області по наданню методичної допомоги працівникам місцевих рад у вивченні чинного законодавства, обговоренні проектів законів України.

У ході семінару було розглянуто доповіді: «Особливості протидії корупційним проявам у сучасних умовах», «Практика реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення», «Практичні аспекти протидії корупції», «Нове антикорупційне законодавство та наслідки його практичного застосування в органах місцевого самоврядування області» та інші, з якими виступили представники Прокуратури області,Управління СБУ в області, УБОЗ УМВС України в області, облдержадміністрації, правознавці.