Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Відбулася сесія Автозаводської районної ради

26 січня пройшла чергова XІV сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука. На сесії депутати заслухали депутатський запит Оксани Піддубної щодо благоустрою бульвару Автокразівський, обговорили звіт голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка, та взяли до відома інформацію заступника голови райради Віталія Добрунова про організацію звітів депутатів Автозаводської райради перед виборцями. Депутати доручили голові Автозаводської райради Володимиру Коваленку звітуватися перед територіальною громадою району. Цей звіт пройде у лютому.

Районна рада також затвердила два бюджетних питання: про створення спеціального фонду у складі районного бюджету на 2012 рік, та звіт про використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень виконкому в 2011 році. Депутати визнали доцільним внести зміни до регламенту Автозаводської районної ради VI скликання, змінивши порядок формування і роботи робочих органів сесії районної ради – лічильної комісії та секретаріату шляхом їх обрання на постійній основі. Профільній комісії з питань депутатської діяльності до наступної сесії райради доручено розробити відповідні зміни до регламенту.

Крім того, депутати надали дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Гвардійський,16», який стане першим офіційно зареєстрованим будинковим комітетом в Автозаводському районі. Районна рада також розглянула низьку земельних питань: про передачу у власність 29-ти земельних ділянок для будівництва індивідуальних жилих будинків, про передачу ділянок під садівництво та городництво, та про тимчасове призупинення прийняття рішень про надання дозволів на складання проектів землеустрою для відведення земельних ділянок під будівництво індивідуальних гаражів. Всього на розгляд сесії виносилося 14 питань.

За неприбрані від снігу зупинки можуть оштрафувати на 1700 грн

Автозаводський райвиконком вимагає від власників торгівельних об’єктів, що знаходяться на зупинках громадського транспорту, прибрати сніг та лід біля своїх об’єктів та на зупинках. Протягом 25-26 січня спеціалісти відділу з благоустрою та екології райвиконкому двічі перевірили всі 32 зупинки району, передані в оренду власникам торгівельних об’єктів. Вони особисто попередили про це підприємців, а під час повторної перевірки виписали 24 приписи щодо термінового наведення ладу на зупинках.

Заступник голови Автозаводської районної ради Олександр Климовських заявив, що з понеділка всіх тих, хто не виконає вимоги приписів, буде притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення статті 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». Санкції, передбачені даною статтею, тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн), а на громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн). Отже підприємцям дешевше буде очистити зупинки від снігу та льоду.

Віктор Крук