До ювілею районної ветеранської організації

e-mail Друк PDF

1 лютого в Автозаводському райвиконкомі м.Кременчука пройшла розширена нарада з обговорення плану святкування 25-річчя районної організації ветеранів війни, праці та військової служби. Головний захід ювілею – урочисті збори із вшануванням ветеранів, їх нагородженнями та святковим концертом відбудеться у ПК «Нафтохімік» 1 березня. На захід в якості почесних гостей будуть запрошені ветерани, члени шкільних пошукових загонів, та учнівська молодь. Ветеранів з віддалених мікрорайонів доставлять автобусами. А протягом лютого урочисті заходи, присвячені ювілею ветеранської організації, будуть проведені в кожному з 13 мікрорайонів.

Тих ветеранів, які за станом здоров’я не можуть ходити, відвідають активісти ветеранської організації за місцем проживання. Про це заявив голова Ради ветеранів Автозаводського району Олексій Зубченко. На всі ці заходи запрошуються депутати районної та міської ради.

В рамках підготовки до ювілею в гімназії №5 буде проведено «круглий стіл», присвячений реалізації районної програми «Пам'ять про війну єднає». Цей навчальний заклад раніше очолювала Почесний громадянин міста Кременчука і перша голова Автозаводської районної організації ветеранів Галина Миколаївна Пономарьова.

Віктор Крук