У Котельві відкрито спортивний майданчик

e-mail Друк PDF

4 лютого у Котельві відбулося урочисте відкриття майданчика для ігрових видів спорту, збудованого в рамках проекту щодо створення уселищі зони відпочинку «Півострів любові».

У 2010 році цей проект визнано переможцем обласного конкурсу проектів і програм розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою розв'язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування. Відповідно до рішення обласної ради на його реалізацію з обласного бюджету у минулому році виділено 50 тисяч гривень.

Як наголосив голова районної ради Василь Тимошенко, новозбудований майданчик – лише перший із запланованих об’єктів зони відпочинку. Він буде використовуватися взимку для ігор у хокей з шайбою, влітку – для пляжного волейболу.

В урочистостях взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко.

Володимир Марченко привітав жителів селища із святковою подією, підкреслив важливе значення фізичної культури і спорту у життєдіяльності територіальних громад.

- Мені б дуже хотілося, щоб у тих районах, де ще немає таких майданчиків, не втрачали час - створили відповідні проекти, залучили на їхню реалізацію кошти обласного, районного, селищних, сільських бюджетів, спонсорів. Адже спорт сприяє оздоровленню дітей, молоді, пропагує здоровий спосіб життя, - зазначив заступник голови обласної ради.

Прикладом того, як треба дбати у територіальних громадах про розвиток фізичної культури і спорту Володимир Марченко назвав Котелевський район.

Жителів селища також привітали заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова районної ради Василь Тимошенко, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Гриценко.

Представники громади, які відзначилися у будівництві майданчика, були нагороджені грамотами райдержадміністрації.

Після перерізання символічної стрічки та освячення майданчика відбувся матч між хокейними командами «Котельва» та «Полтава-1» чемпіонату області з хокею з шайбою, присвяченого 23-ій річниці виводу військ з Афганістану та Року спорту і здорового способу життя.