Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Підготовка до виборів – найголовніше завдання

6 лютого про це заявив голова Автозаводської районної у м. Кременчуці ради Володимир Коваленко на апаратній нараді райвиконкому. Він уточнив, що працівники райвиконкому мають зосередитись на підготовці приміщень усіх виборчих дільниць, щоби до восени створити належні умови для голосування виборців на 59 звичайних та двох спеціальних виборчих дільницях, які створені на території Автозаводського району. Друге завдання – якісна підготовка реєстру виборців.

Як повідомила на апаратній нараді заввідділом ведення Держреєстру виборців Інеса Мартиненко, в Автозаводському районі м.Кременчука станом на 6 лютого до Державного реєстру виборців внесено 117 тисяч громадян. Це трохи менше, ніж було під час останніх місцевих виборів 31 жовтня 2010 року. За кількістю виборців Автозаводський район є найбільшим у Полтавській області. В рейтингу якості опрацювання реєстру виборців Автозаводський район знаходиться на шостому місці в області. Полтавщина ж за цим показником займає третє місце в Україні.

Заввідділом ведення Держреєстру виборців в Автозаводському районі Інеса Мартиненко звертається до всіх мешканців району з проханням своєчасно перевіряти свої персональні дані в держреєстрі при зміні адреси реєстрації чи інших даних. Особливо це стосується жителів приватного сектору.

До відділу можна подзвонити за телефонами - 77-02-80, 77-76-11, 77-69-46 у робочі дні з 8.00 до 17.00.

Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко 21 лютого звітуватиме перед територіальною громадою

Чергова сесія Автозаводської районної ради, яка запланована на 21 лютого, не завершиться у приміщенні райвиконкому. Всі депутати разом із працівниками апарату райвиконкому по її закінченні виїдуть до ПК «Нафтохімік», де о 15.00 відбудеться звіт голови Автозаводської районної ради м.Кременчука Володимира Коваленко перед територіальною громадою району. На звіт запрошуються представники громадськості, трудових колективів, навчальних закладів, мешканці Автозаводського району. Звітом Володимира Коваленка завершується компанія звітування депутатів Автозаводської райради перед виборцями за рік своєї роботи.

За незадовільне утримання зупинок та прилеглих територій в Автозаводському районі будуть штрафувати

Відділ благоустрою та екології Автозаводського райвиконкому постійно вимагає від власників торгівельних об’єктів, що знаходяться на зупинках громадського транспорту, оперативно прибирати сніг та лід біля своїх об’єктів та на зупинках. Минулого тижня спеціалісти відділу склали 6-ть протоколів про адміністративні правопорушення, що виявилися в незадовільному утриманні зупинок громадського транспорту та прилеглої до торговельних кіосків та павільйонів території. Порушникам надавалися три доби на усунення недоліків, а адмінпротоколи передані на розгляд адміністративної комісії для накладання штрафів. Крім того спеціалісти відділу перевірили 34 зупинки громадського транспорту та виписали суб’єктам підприємницької діяльності 24 приписи щодо термінового наведення ладу на закріплених за ними зупинках.

Нагадаємо, що згідно статті 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», за такі порушення можна накладати штрафи на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн), а на громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн).

Віктор Крук