Робоча поїздка голови обласної ради Івана Момота

e-mail Друк PDF

10 лютого голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку в Київ та взяв участь у засіданні правління Української асоціації районних таобласних рад.

Вів засідання президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

З метою впровадження проектів і програм за підтримки міжнародних організацій, спрямованих на розвиток місцевого самоврядування в Україні, між Асоціацією та проектом Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

У контексті питання про проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» члени правління, у тому числі й голова Полтавської обласної ради Іван Момот, висловили ряд критичних зауважень і пропозицій до проекту закону. Відтак було ухвалено рішення - направити звернення Асоціації до центральних органів влади про відкликання та подальше доопрацювання вищезазначеного законопроекту.

Правління проголосувало за прийняття до складу Асоціації Чорнухинської районної ради Полтавської області. За станом на 10 лютого 2012 року склад Асоціації налічує 387 членів.

Також було розглянуто внутрішні питання Асоціації – прийнято фінансово-господарський звіт за 2011 рік та затверджено Кошторис Асоціації на 2012 рік. Увагу членів Правління була звернута на недотримання деякими членами Асоціації вимог п.3 ст.4.6.2. Статуту Асоціації щодо несплати членських внесків, що призвело до невиконання затвердженого Кошторису надходжень та видатків Асоціації на 510,380 тис. грн. та неможливості проведення в повному обсязі запланованих на 2011 рік заходів. З урахуванням пропозицій членів Асоціації було затверджено План роботи Асоціації на 2012 рік.

 

Насамкінець засідання члени правління затвердили план роботи Правління та Секретаріату Асоціації на 2012 рік.