Депутати та представники молоді підтримали проект Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012-2014 роки

e-mail Друк PDF

21 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Валерія Пархоменка відбулося спільне засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму і обласної молодіжної ради, на якому розглянуто питання про обласну Програму з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012-2014 роки.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури Іван Гальченко.

Як поінформувала заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Юлія Северин, проект Програми попередньо розглянуто на засіданні профільної комісії обласної ради, Ради ректорів вищих державних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Полтавського регіонуі, погоджено Державною фінансовою інспекцією, обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України по Полтавській області. У ньому враховано рекомендації постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, пропозиції громадських молодіжних організацій.

У ході обговорення проекту Валерій Пархоменко звернув увагу на необхідність включення до Програми заходів щодо організації та проведення конкурсу «Студент року-2012».

Заступник голови обласної ради Володимир Марченко зазначив доцільність передбачити у заходах Програми виготовлення та розповсюдження у ЗМІ області соціальної реклами з пропаганди здорового способу життя.

Знайшла підтримку у зібрання пропозиція щодо залучення депутатів до роботи конкурсної комісії, яка визначає фінансування заходів молодіжних громадських організацій.

В обговоренні проекту Програми виступили голова Молодіжного парламенту Полтавщини Олександр Сазонов, директор обласного молодіжного центру працевлаштування Анатолій Безпалок та інші.

Відтак проект Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012-2014 роки депутати та молодь підтримали.