Раціонально використовувати бюджетні ресурси

e-mail Друк PDF

21 лютого під головуванням Андрія Соколова, за участю заступника голови обласної ради Володимира Марченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, в ході якого розглянуто звіт директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлани Півень про роботу за 2011 рік.

Як з’ясували депутати, Центр утворено у 1992 році за розпорядженням представника Президента України в області відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України. Він фінансується за кошти обласного бюджету, втім до об’єктів спільної власності територіальних громад області не відноситься.

Наразі обласна рада, яка щороку виділяє значні кошти на утримання цього закладу, не має можливості призначати та звільняти керівника, впливати на формування штатного розпису, контролювати використання бюджетних ресурсів. На думку депутатів, кошти на утримання Центру можна було б зекономити, надавши установі приміщення, що належить до комунальної власності. Транспорт Центру, а це три автомобілі, можна розташувати в автопідприємстві обласної ради. Про це власне вели мову заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова комісії Андрій Соколов, депутати Олександр Іваніна, Юрій Муха.

Відтак комісія рекомендувала доручити відділу юридичного забезпечення обласної ради вивчити правовстановлюючі документи цієї установи та підготувати відповідний висновок.