Депутати підтримали Проект обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 - 2014 роки

e-mail Друк PDF

24 лютого постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, культури розглянула профільні питання, внесені до проекту порядку денного десятої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Іван Гальченко, взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова обкому працівників освіти і науки Григорій Шумейко.

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік поінформував начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивка. На утримання установ обласного значення, впровадження обласних програм, проведення заходів та формування бюджету розвитку за рахунок вільного залишку бюджетних коштів загального фонду спрямовується понад 35,0 млн. грн.

Зокрема, на погашення кредиторської заборгованості, яка виникла за взятими у 2011 році бюджетними зобов’язаннями, у зв’язку з поверненням не проплачених органами Державного Казначейства у грудні минулого року платежів, Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації спрямовується 2,7 млн. грн. Передбачена субвенції з обласного бюджету іншим бюджетам на утримання притулку для неповнолітніх; на добудову їдальні та спортзалу ЗОШ №1 міста Лубни, на ремонт покрівлі, заміну підлоги та підсилення зовнішнього обмурування приміщення Демидівської ЗОШ Решетилівського району. Управлінню культури облдержадміністрації планується виділити 1707,4 тис. грн. - на придбання літератури та періодичних видань для обласних бібліотек, комп’ютерної техніки для обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського, для виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщення Полтавської обласної філармонії, на проведення культурно мистецьких заходів та ін.

Цей проект рішення комісія підтримала.

Проект обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 - 2014 роки, яка має за мету створення сприятливих умов дляорганізованого якісного оздоровлення та відпочинку дітей, представила начальник відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Наталія Шкоденко. На заходи Програми в частині здешевлення вартості путівок дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з обласного бюджету планується виділити понад 21 млн. грн..

В обговоренні питання депутат Володимир Мирошниченко звернув увагу на необхідність визначити Головне управління освіти і науки облдержадміністрації головним розпорядником коштів на оздоровлення в літній період дітей-сиріт, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах області та передбачити в обласному бюджеті кошти на здешевлення путівок для дітей в навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» Кременчуцького педагогічного училища імені А.С. Макаренка.

Комісія підтримала подання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації на висунення кандидатури директора Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслава Комісара на відзначення щорічною Премією Верховної Ради України.

У ході засідання також було розглянуто План заходів обласної Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2012 рік.