Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Автозаводській районній організації ветеранів - 25

В Автозаводському райвиконкомі готуються до святкування 25-річчя районної організації ветеранів війни, праці та військової служби. Урочисті збори із вшануванням та нагородженнями ветеранів, святковим концертом відбудуться у ПК «Нафтохімік» 1-го березня. Протягом лютого у ветеранських організаціях мікрорайонів були проведені урочисті заходи, присвячені ювілею районної ветеранської організації. Останній такий захід рада ветеранів мікрорайону Лашки проводить 29 лютого у школі-інтернаті. За повідомленням голови районної ветеранської організації Олексія Зубченка, тих ветеранів, які за станом здоров’я не змогли прийти на святкові заходи, волонтери ветеранської організації відвідали та поздоровили за місцем проживання. Крім того, 27 ветеранів війни–учасників бойових дій, прийняли участь в уроках мужності, які проводилися в навчальних закладах Автозаводського району напередодні Дня захисника Вітчизни.

Йозефу Кубереку вручили почесний знак "За заслуги перед містом" та показали парк Миру

У суботу, 25 лютого, президент німецького благодійного фонду допомоги Східній Європі Йозеф Куберек зі своїми колегами приїхав до Кременчука. Віце-мер Віктор Калашник розповів німецькій делегації про медичні установи міста і подякував за надану фондом допомогу для міських лікарень і госпіталю інвалідів війни, з котрим фонд співпрацює понад 8 років.

Йозеф Куберек зазначив, що за роки роботи організації було передано в Україну, Румунію, Польщу, Литву 1600 тонн гуманітарних вантажів, з них 59 фур з вантажами ввезли до України, а 11 з них потрапили в кременчуцькі лікувальні заклади.

Віктор Калашник вручив Йозефу Кубереку почесний знак "За заслуги перед містом". При цьому він зазначив, що Йозеф Куберек перший іноземець, який отримав цю нагороду. Німецька делегація відвідала онкодиспансер, куди німецькі меценати передали кухню з усім обладнанням, та парк Миру Автозаводського району. Як розповів директор парку В'ячеслав Мельник, німецька делегація була у захваті від побаченого в парку Музею військової техніки під відкритим небом, Алеї Героїв праці, але особливо Йозефу Кубереку сподобався Гонг Миру.

Нагадаємо, що 31 січня депутати Кременчуцького міської ради ухвалили рішення нагородити президента благодійного фонду допомоги Східній Європі "Святої Марії Ешендорф" з Німеччини Йозефа Куберека почесним знаком "За заслуги перед містом" за багаторічну благодійну допомогу медичним установам міста.

Пройшла презентація книги кременчуцького письменника Олександра Пантелея

24 лютого в бібліотеці-філіалі № 2, що знаходиться по вул. Щорса, відбулася презентація книги кременчуцького письменника Олександра Пантелея «Східці життя». Це сьома книга письменника, а його творчий первісток «Срібний дзвоник весни» з’явився ще у 2003 році. На створення останньої книги Олександру знадобилося близько року. Як пояснює автор назву цієї книги, «Східці життя» - це наче сходження до якоїсь наступної мети, вдосконалення своїх знань. Це і східці його власного життя, й життя міста, яке він дуже любить. Присвячена книга, перш за все, історії Кременчука. Також до книги увійшли ліричні вірші автора.

Розділити з Олександром радість народження книги завітали представники його рідного мікрорайону №15, спеціаліст по роботі з населенням за місцем проживання виконкому Автозаводського районної ради Людмила Муха та учні школи №28, які дарували присутнім українські пісні та читали вірші автора. Як зазначив депутат Кременчуцької міської ради Кирило Юхно (фракція партії «Рідне місто»), який також побував на презентації, це надзвичайно важливо, що в нашому місті є люди «з іскрою», які поповнюють його мистецьку та духовну скарбницю. Книгу Олександра Пантелея «Східці життя» можна знайти у бібліотеках міста.

В Автозаводському райвиконкомі понад половини всіх звернень громадян вирішується позитивно

За 2011 рік до виконавчого комітету Автозаводської районної ради звернулося 1646 громадян, а на особистому прийомі у керівників районної ради побувало 82 громадянина. Головними питаннями, з якими звертаються громадяни стали: земельні питання – 60%, питання соціального захисту – 12%, та питання роботи комунального господарства – 7%. У виконкомі працює телефон «довіри» та «гаряча телефонна лінія».

Особливу увагу керівники виконкому приділяють ветеранам війни, громадянам з обмеженими фізичними можливостями. Так, минулого року за зверненням інваліда Великої Вітчизняної війни Валентини Камишнікової була надана матеріальна допомога на ремонт водопроводу, чотирьох інвалідів, які звернулися до райвиконкому, було відвідано на дому та також надана матеріальна допомога для вирішення їх життєвих проблем.

Як повідомляє спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Ірина Луц, у 2011 році позитивно вирішено 51,5% всіх звернень, відмовлено було лише 0,5% від тих, хто звертався, а 48% надані вичерпні роз’яснення.

Віктор Крук