У Полтаві громадська організація ініціювала створення студентського театру

e-mail Друк PDF

2 березня заступник голови обласної ради Володимир Марченко зустрівся з головою обласної громадської організації «Центр культури імені Івана Котляревського» Анатолієм Латишем на його прохання.

У ході зустрічі Анатолій Латиш розповів про діяльність Центру культури імені Івана Котляревського по відтворенню в Полтаві аматорського молодіжного театру, який свого часу заснував наш видатний земляк Іван Котляревський. Наразі за ініціативою громадської організації створюється Клуб театрального студентства, який сприятиме розвитку акторських здібностей студентів, залученню молоді до театрального мистецтва.

Анатолій Латиш звернувся до обласної ради з проханням підтримати ідею створення Клубу театрального студентства та допомогти в організації його роботи.

Володимир Марченко з розумінням поставився до пропозиції громадськості. Він, зокрема, зазначив, що обласна рада приділяє значну увагу культурному та естетичному вихованню молоді. Нею заснована обласна премія імені І.П. Котляревського, одна з номінацій якої спрямована саме на відзначення діяльності аматорських, молодіжних та шкільних театрів, які мають у своєму творчому доробку вистави українською мовою.

Відтак, заступник голови обласної ради доручив розглянути пропозицію Центру культури імені І.П. Котляревського на засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури.