Підвищувати рівень правової освіти населення

e-mail Друк PDF

2 березня відбулося розширене засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення. Вів засідання перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Учасники зібрання розглянули діяльність органів виконавчої влади щодо надання первинної правової допомоги через мережу громадських приймалень при районних державних адміністраціях, основні напрямки правової освіти державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, стан виконання Програми правової освіти населення області у 2011 році.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко зазначив важливість первинної правової допомоги населенню. Він звернув увагу на необхідність надання методично-консультативної допомоги громадським приймальням, особливо в питаннях, що стосуються земельних відносин, обміну досвідом роботи з правової освіти населення.

У ході засідання було підбито підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу організацію діяльності міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення та нагороджено переможців.

Насамкінець учасники засідання переглянули та обговорили фільм «Життя – це вибір», створений в нашій області з метою профілактики злочинності серед неповнолітніх.

За результатами засідання ухвалено відповідні рекомендації.