Автозаводській районній ветеранській організації – 25!

e-mail Друк PDF

Днями Автозаводська районна організація ветеранів війни, праці та військової служби відзначила свій 25 річний ювілей. У палаці культури «Нафтохімік» зібрали актив ветеранської організації, депутатів районної та міської ради, членів пошукових загонів навчальних закладів району, представників громадськості та трудових колективів, учнівську молодь. Для ветеранів, які проживають у віддалених районах, Автозаводським райвиконкомом був організований підвіз автобусами. На свято зібралося стільки людей, що у великому залі не залишилося жодного вільного місця. Перед початком урочистих зборів було показано відеофільм про сторінки історії та сьогодення Автозаводської районної організації ветеранів

Першим ветеранів привітав голова Автозаводської районної ради, Почесний громадянина міста Кременчука Володимир Миколайович Коваленко. Він відзначив, що районна ветеранська організація вже давно стала надійним помічником та добрим порадником у всіх починаннях, які проводяться в Автозаводському районі.

- Ваш життєвий досвід, теплота ваших сердець, оптимізм, активна громадська позиція є найкращим прикладом для усіх нас, а найбільш за все – для підростаючого покоління. Ми вдячні всім Вам за Вашу невтомну працю, мудрість, неспокій Ваших душ. І я впевнений, що Ваші діти, онуки та правнуки будуть гідними послідовниками Ваших добрих справ!, - тепло привітав ветеранів зі сцени Володимир Коваленко.

Голова районної ради оголосив, що з нагоди 25-річного ювілею був виготовлений прапор Автозаводської районної організації ветеранів міста Кременчука, який є символом честі, доблесті, бойової слави та продовження бойових і трудових традицій. Він передав цей прапор керівнику районної Ради ветеранів полковнику запасу Олексію Зубченку.

Володимир Коваленко вручив почесні грамоти Полтавської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху та активну громадянську позицію голові ради ветеранів мікрорайону №11 Карнауховій Ксенії Микитівні, та голові ради ветеранської організації ХК «АвтоКрАЗ» Кушнарьовій Олені Іванівні. Почесними грамотами Автозаводської районної ради були нагороджені голови ради ветеранів мікрорайонів №8 та №10 Коваленко Галина Олексіївна та Бондаренко Григорій Опанасович.

- Вітаю вас з 25-річчям Автозаводської районної організації! Бажаю всім ветеранам міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного затишку, благополуччя та достатку, здійснення всіх ваших мрій!, - висловив побажання голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

У своєму привітанні секретар міської ради Василь Івко відзначив високий рівень організації святкування 25-річного ювілею Автозаводської ветеранської організації, побажав всім доброго здоров’я, та нагородив грамотами Кременчуцької міської ради голів ради ветеранів мікрорайону №2 і №9 підполковника запасу Лепського Миколу Петровича і Писаренко Ксенію Костянтинівну, та члена ревізійної комісії районної ради ветеранів Зеленіну Олександру Федорівну.

Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко запропонував схилити голови перед пам’яттю тих людей, які стояли у витоків створення Автозаводського району та районної організації ветеранів, які внесли вагомий вклад у розвиток Кременчука, і яких вже немає серед нас – Залудяк Микола Іванович, Пономаренко Іван Кіндратович, Приймак Сергій Миколайович, Пономарьова Галина Миколаївна. Зал завмер на хвилину мовчання.

Після цього, ветеранську організацію Автозаводського району привітав голова міської Ради ветеранів полковник запасу Віталій Сельцов, який висловив слова вдячності ветеранській організації за плідну працю і ефективну взаємодію, та заступник директора ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» Олександр Давидовський, який вручив районній раді ветеранів телевізор.

Директор ТОВ «Панорама Кременчука», голова фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міської раді Юрій Гриценко під час вітання відмітив важливість того, що робить в районі його керівник Володимир Коваленко у справі вшанування, турботи про ветеранів та збереження історичної пам’яті. Він передав вітання від Почесного громадянина міста Кременчука Володимира Митрофановича Матицина, який теж дуже багато робить для підтримки та розвитку ветеранського руху, та заявив, що депутати від партії «Рідне місто» активно підтримують всі ініціативи Автозаводської райради, спрямовані на розвиток військово-патріотичного виховання молоді, і плідно співпрацюють в цьому з районною ветеранською організацією. Юрій Гриценко вручив грамоти та пам’ятні подарунки голові Автозаводської організації ветеранів Олексію Зубченку, та заступнику голови ради ветеранів мікрорайону №10 Бондаренко Катерині Петрівні

Щирим та зворушливим було вітання ветеранів учнями гімназії № 5 ім. Т.Г.Шевченка. А після завершення урочистих зборів, ветеранів та все зібрання порадували своєю майстерністю творчі колективи центру культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік».

Віктор Крук