Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

В Автозаводському райвиконкомі триває підготовка до виборів

Про якісну підготовку до виборів йшлося на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому у понеділок, 5 березня. Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко поставив завдання щодо планування цієї роботи, якісного опрацювання списку виборців та підготовки приміщень виборчих дільниць з тим, щоби до восени створити належні умови для голосування кременчужан.

Як повідомила на апаратній нараді заввідділом ведення Держреєстру виборців Інеса Мартиненко, в Автозаводському районі м.Кременчука до Державного реєстру виборців внесено більше 117 тисяч громадян. Ця цифра постійно коригується, бо до списку вносяться нові виборці, або виборці виключаються з реєстру за різних причин. В Автозаводському районі вже сформовані дані по всім виборчим дільницям, які цього тижня будуть передані в ЦВК для первинного утворення виборчих дільниць на постійній основі. Згідно виборчого законодавства, ЦВК до 20 квітня має остаточно затвердити межі виборчих дільниць та приміщення, де буде проводитись голосування. За кількістю виборців Автозаводський район є найбільшим у Полтавській області, і на його території планується створити 59 звичайних та 2 спеціальні виборчі дільниці.

Інеса Мартиненко звертається до всіх мешканців району з проханням своєчасно перевіряти свої персональні дані в держреєстрі при зміні адреси реєстрації чи інших даних. До відділу можна подзвонити за телефонами - 77-02-80, 77-76-11, 77-69-46 у робочі дні з 8.00 до 17.00.

В Автозаводському районі проводять роботу по недопущенню підтоплень

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Автозаводського райвиконкому нарощує роботу щодо недопущення підтоплень жилих будинків під час весняного паводку. Начальник відділу Сергій Діденко повідомив, що минулого тижня завершено огляд-перевірку технічної готовності спеціальної техніки на підприємствах різних форм власності, яка може бути залучена до відкачування води в разі необхідності. Крім того з понеділка, 5 березня, канал річки Крива Руда починає чистити земснаряд. Це має захистити від підтоплень житлові будинки в районах вулиць Хорольської та провулку Солдатській, мешканці яких зазвичай мають проблеми під час весняного паводку та великих дощів. Спеціалісти відділу у складі міської комісії в понеділок виїжджали на перевірку законності встановлених парканів та можливості під’їзду спеціальної техніки до річки Сухий Кагамлик. На річці планується прибрати зарослі очерету та перевірити береги на наявність незаконних каналізаційних труб, по яким можуть скидатися нечистоти в річку мешканцями приватного сектору.

 

Автозаводський район готується до двомісячника чистоти і порядку

На апаратній нараді Автозаводського райвиконкому, яка відбулася 5 березня, обговорили питання підготовки до двомісячника чистоти і порядку, який розпочинається з 19 березня. Детальніше всі заходи будуть сплановані під час засідання районного штабу з благоустрою 6 березня. Перший заступник голови Автозаводської районної ради Григорій Брижаха підкреслив, що в ході двомісячника буде налагоджена тісна співпраця з міні-штабами в мікрорайонах, в роботі яких приймають участь ради громадськості та дільничні інспектори міліції. Наразі триває прийом заявок на необхідну кількість саджанців дерев та чагарників, які під час двомісячника будуть висаджені у дворах будинків, парках та скверах району. Особлива увага під час проведення двомісячника буде приділена прибиранню та висадці нових дерев у парках Мира, Депутатському, скверам Кагамлицькому, та ім. І.Пономаренка.

Пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини при Автозаводському райвиконкомі

2 березня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Автозаводської районної ради м.Кременчука. На засіданні було розглянуті питання місця проживання малолітніх дітей, призначення піклувальників, надання дозволів на вчинення правочинів щодо житла від імені неповнолітніх та інші питання.

Зокрема на комісії була вирішена доля трьох малолітніх дітей 2007, 2009, та 2011 років народження, мати яких у лютому загинула від отруєння вихлопними газами в гаражі по вулиці Московській. Наразі діти знаходяться на обслідуванні у дитячій лікарні. В зв’язку з тим, що у дітей немає батька, їм було надано статус дітей-сиріт. Комісія також задовольнила подання служби у справах дітей Автозаводського райвиконкому про влаштування цих трьох дітей до Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини.

Віктор Крук