Перші керівники області та Полтави зустрілися з матерями та вдовами загиблих воїнів-афганців

e-mail Друк PDF

5 березня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, Полтавській міській голова Олександр Мамай зустрілися з матерями та вдовами загиблих воїнів-інтернаціоналістів з Полтави, Диканського, Зіньківського, Карлівського, Машівського, Полтавського, Чутівського, Кобеляцького та Шишацького районів.

Перші керівники області та міста привітали запрошених з Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко відзначив важливу роль жінки у суспільному житті, поінформував про соціально-економічний розвиток області. Зокрема, він зупинився на проблемних питаннях, які сьогодні успішно розв’язує влада на Полтавщині, щодо розвитку промислового потенціалу, аграрного сектора економіки, забезпечення соціальних стандартів.

- Соціальний захист сімей, які втратили на афганській війні рідних і близьких, є святим обов’язком держави та влади, - наголосив Олександр Удовіченко та пообіцяв, що рівень матеріальної допомоги з обласного бюджету пільговим категоріям населення у нинішньому році буде збільшено.

Про роботу обласної ради, спрямовану на поліпшення матеріального забезпечення галузей освіти, культури, охорони здоров’я, соціальногозахисту населення розповів голова обласної ради Іван Момот.

- Головне, щоб кошти, які виділяє обласна рада, доходили до людей, щоб найменш соціально захищені верстви населення постійно відчували у своєму житі, що місцева влада турбується про них, - підкреслив Іван Момот.

Він зазначив, що аналогічні зустрічі мають відбутися у всіх містах і районах області.

- На жаль, ми ще не все можемо зробити для вас, - зауважив, звертаючись до матерів і вдів воїнів-афганців, Іван Момот. - Однак, ще і ще раз будемо повертатися до тих проблем, які турбують вас, і по можливості їх вирішуватимемо.

Досвідом роботи з соціального захисту воїнів-афганців, сімей загиблих поділився Полтавський міський голова Олександр Мамай. Ордери на шість квартир, два автомобілі, два сертифікати на ремонти квартир, персональні комп’ютери, побутова техніка – далеко не повний перелік того, що у нинішньому році передала у дарунок цим людям міська влада.

У розмові за «круглим столом» взяли участь голова обласної організації Спілки ветеранів Афганістану Валерій Корчуков, начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко, начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в області Валерій Руденко.

Матерям та вдовам загиблих воїнів-афганців було вручено квіти та матеріальну допомогу.