Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

В Автозаводському районі триває нова патріотична акція

На апаратній нараді Автозаводського райвиконкому 12 березня обговорили план та хід роботи по реалізації нової акції, присвяченій 70-річчю визволення Кременчука від фашистських загарбників, яке буде відзначатися 29-го вересня 2013 року.

Під гаслами цієї акції, яка має назву: «70 тижнів - на зустріч 70-річчю визволення Кременчука!», в районі відбудуться численні заходи по військово-патріотичному вихованню молоді, збереженню пам’яті про подвиг воїнів-визволителів. Серед них: зустрічі з ветеранами війни, проведення свят вулиць, назви яких пов’язані з армією та війною, активізація пошукової роботи в рамках районного проекту «Пам'ять про війну єднає», проведення урочистого мітингу біля пам’ятника «Воїну-визволителю» у Великій Кохнівці та святкового параду на День Перемоги.

 

В Автозаводському райвиконкомі пройдуть стажування лідери студентського самоврядування

З 14 березня в Автозаводському райвиконкомі починається стажування 17 лідерів учнівського та студентського самоврядування, яких делегували управління у справах сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний парламент Кременчука. Урочисте відкриття стажування заплановано на 9.00 у залі районної ради, де молодь розподілять по структурним підрозділам райвиконкому. Протягом двох тижнів молодіжні лідери зможуть ознайомитися з роботою відділів та служб райвиконкому та вивчити практику місцевого самоврядування. Підведення підсумків стажування попередньо заплановано на 23 березня.

 

У Кременчуці відкриють меморіальну дошку Володимиру Литвиненку

Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко на апаратній нараді 12 березня поставив завдання щодо підготовки до відкриття меморіальної дошки, присвяченій Почесному громадянину міста Кременчука, колишньому директору медичного коледжу Володимиру Івановичу Литвиненко. Дошка буде вивішена біля входу до Кременчуцького медичного коледжу, який він очолював понад 41 рік.

Нагадаємо, що Володимир Литвиненко, який помер 12 листопада 2011 року, мав звання «Заслуженого лікаря України», і окрім педагогічної діяльності все своє життя займався активною громадською роботою, багатократно обираючись депутатом районної та міської ради.

 

В Автозаводському районі готуються до двомісячника чистоти і порядку

В Автозаводському районі створено штаб по проведенню двомісячника чистоти і порядку, який оголошений в Кременчуці з 19 березня. На його засіданні 13 березня було обговорені питання закріплення всієї території району за організаціями, підприємствами та установами для їх постійного утримання в належному санітарному стані, організаційна та матеріально-технічна підготовка до двомісячника. За повідомленням заввідділом з благоустрою та екології Автозаводського райвиконкому Ігоря Васіна, в ході двомісячника окрім роботи по наведенню порядку та вивезенню сміття зі стихійних сміттєзвалищ, особлива увага буде приділена питанням озеленення району. Заплановано висадити близько 2,5 тисяч дерев та чагарників на території Автозаводського району: в парках, скверах, на підприємствах, в установах, навчальних закладах тощо. До роботи на двомісячнику будуть залучені працівники та техніка більше 30 великих підприємств, які розташовані на території Автозаводського району. З їх представниками 15 березня заплановано провести розширене засідання районного штабу з благоустрою, де будуть обговорені питання взаємодії в ході проведення двомісячника та утримання закріплених територій. Окрім цього в мікрорайонах створені міні-штаби, які також будуть опікуватися наведенням чистоти та порядку в своїх кварталах та у приватному секторі.

Віктор Крук