Спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради та Регіональної дорадчої ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України в області

e-mail Друк PDF

20 березня відбулося спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради та Регіональноїдорадчої ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України в Полтавській області.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Іван Момот, взяв участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Учасники зібрання обговорили проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», погодили план засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради на 2012 рік.

Також було заслухано інформацію начальника управління державної служби головного управління державної служби України в області Олександра Черчатого про актуальні питання співпраці очолюваного ним управління з органами місцевого самоврядування, розглянуто членство районних рад у Полтавському регіональному відділенні Всеукраїнської асоціації обласних і районних рад.

Голова обласної ради Іван Момот підкреслив, що місцеві ради ні в якому разі не повинні стати майданчиком для політичної боротьби, адже мають, перш за все, вирішувати питання, пов’язані із життєзабезпеченням територіальних громад, соціально-економічним розвитком територій.

- Від згуртованості депутатів місцевих рад, праці на конкретний результат залежить добробут громад, благополуччя населення, - наголосив Іван Момот.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко звернув увагу на необхідність здійснення дієвого контролю з боку районних рад за ефективним використанням бюджетних ресурсів, утриманням об’єктів комунальної власності, сприяння створенню кооператів у сільській місцевості для заготівлі молока від населення.