Робоча поїздка у Семенівський район

e-mail Друк PDF


21 березня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку у Семенівський район. Програма перебування Володимира Онищенка була досить насиченою, за його участі відбулися декілька нарад.

Зокрема, було проведено нараду з питань облаштування полігону твердих побутових відходів в селищі Семенівка, за наслідками якої вибудувано чіткий алгоритм дій з даного питання.

Також за участі Володимира Онищенка відбулася нарада з питань газифікації населених пунктів району, на якій обговорено перспективи по кожному напрямку. Представники підрядних організацій, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, представники громади відповідних населених пунктів мали змогу визначити пріоритетні напрямки роботи, виробити схему певних дій задля вирішення даного питання.

- Кожен з вас, і кожен з нас має взяти на себе певну ділянку роботи, певну відповідальність, і вирішувати ці завдання по мірі можливостей, - зазначив Володимир Онищенко.

Виступаючи на розширеній нараді з питань реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича,перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко  відмітив, що нова соціальна політика торкається найбільш уразливих верств населення, тих, хто потребує захисту і підтримки держави. «На рівні області намагаємося вирішувати найболючіші проблеми, звертати увагу на інтереси кожного громадянина, вислуховувати думки і враховувати пропозиції. Є моменти, які критикуються, але є і позитивні зрушення. Полтавська область має один із найкращих рейтингів серед областей. А це свідчить про результати співпраці громади, влади, бізнесу. Багато питань можна вирішити конструктивними методами, за круглим столом. І завдання влади – відстоювати інтереси людей, працювати на людей, нести відповідальність за наших громадян».

Свідченням того, що районна і обласна влада виконує обіцянки та зобов’язання, стало урочисте вручення ключів від нового автомобіля керівнику міжшкільного навчально-виробничого комбінату Геннадієві Сизьоненку. Оскільки заклад нещодавно отримав сертифікат про акредитацію з підготовки водіїв - автомобіль став значною технічною підтримкою закладу, та стане в нагоді усім, хто прагне відвідати курси, має намір навчитися водінню та отримати права.

Крім того, приємною подією стало вручення дипломів двом сільськогосподарським підприємствам із Семенівського району, які є переможцями обласного огляду-конкурсу «Кращий платник внесків до Пенсійного Фонду». Ними стали ПСП «Дружба» (керівник Сергій Семигреєнко, депутат районної ради) та ТОВ «Прогрес – НТ» (керівник Михайло Шпаковський, депутат районної ради). На даній нараді обговорювалися також питання врегулювання ринку молока та цінової політики, укладання соціальних угод із молокозаводами. Крім того, вирішувалися питання забезпечення населення хлібобулочними виробами, налагодження співпраці із виробниками даної продукції для створення конкурентних умов торгівлі задля зниження ціни. Ще однією темою для обговорення було питання заключення соціальних угод із сільськогосподарськими підприємствами.

Метою засідання з питань організації роботи Національного природного парку «Нижньосульський» було узгодження дій між керівництвом парку та екологічними службами з приводу його створення. Із часу створення парку указом Президента України Віктора Ющенка у лютому 2010 року і до листопада 2011 року (видання Наказу міністерства екології та природних ресурсів про затвердження Положення про національний природний парк) роботи по створенню парку фактично не велися, була відсутня адміністрація та належний персонал, який би міг забезпечити ефективну охорону та збереження цієї території від браконьєрів, від несанкціонованих сміттєзвалищ. Основною проблемою, що виникла і потребує якнайшвидшого вирішення, є те, що досі немає проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок і проекту землеустрою з організації та встановлення меж території національного природного парку, тобто остаточно не встановлені межі парку «Нижньосульський» та карта-схема не узгоджена із сільськими головами, на території яких він розташований. А це три сільські ради Семенівського району – Горошинська, Наріжанська та Погребняківська сільські ради. У зв’язку з цим не встановлені межові знаки, що і викликає непорозуміння з місцевим населенням. Не встановлено також місця, де можна займатися спортивним рибальством. Необхідно провести роз’яснювальну роботу із місцевими жителями, бо саме через брак інформації виникають питання по функціонуванню «Нижньосульського». Найперше завдання дирекції парку – розбудувати структуру згідно існуючого законодавства, виготовити проект організації, наймати працівників, що пройшли державну атестацію, вести наукову роботу, розробити програму, на яку виділяються кошти з державного бюджету. В обговоренні даного питання взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Книш, в.о. директора Національного природного парку «Нижньосульский» Руслан Рябков, старший рибінспектор Сулинської рибінспекції Юрій Антоненко, Полтавський природоохоронний прокурор В’ячеслав Лісовий. Завдяки досягнутим домовленостям та виробленому плану дій вдасться вирішити питання належного функціонування парку в якнайшвидші строки.

На нараді з питань організації роботи дитячого оздоровчого табору «Світанок» в с. Наріжжя обговорено завдання, що стоять перед керівництвом табору у питанні забезпеченні належної роботи табору, поліпшення матеріально-технічного стану закладу, наповненні відпочиваючими та обслуговуючим персоналом, питання підбору кадрів. Потребує вирішення проблема організації дозвілля дітей на воді (облаштування пляжу). Обговорено перспективи функціонування закладу. За наслідками проведення наради прийнято рішення та дано відповідні доручення директору закладу Людмилі Мельник.