Свято з сивиною на скронях

e-mail Друк PDF

22 березня в обласному адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди 25-річчя від дня заснування Полтавської обласної організації ветеранів, яка за словами її очільника Олексія Мельника підійшла до свого ювілею у складі понад 408 тисяч осіб як могутня, об’єднана, авторитетна сила, що захищає економічні, соціальні та інші права ветеранів у тісній співпраці з виконавчою владою та органами місцевого самоврядування.

У святковому зібранні взяли участь голова обласної ради Іван Момот, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, заступник голови облдержадміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Валерій Пархоменко, головний консультант Департаменту забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та регіонами Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир Тарасенко, керівники профільних управлінь і відомств, делегації міськрайонних ветеранських організацій.

Олександр Удовіченко у вітальному слові, зокрема, подякував присутнім за їхній ратний подвиг, який гідно поціновують покоління за поколінням, а органи влади, розбудовуючи за волевиявленням народу незалежну державу, прагнуть згуртувати всі конструктивні сили, аби пришвидшити подолання негативу, залишеного у спадок попередниками, та забезпечити ветеранам гідне життя.

У цьому сенсі учасників зборів детально поінформовано про реалізацію відповідних соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та соціально-економічні здобутки полтавського регіону, який у загальноукраїнському рейтингу посідає п’ятий щабель.

Іван Момот, звертаючись до сивочолої аудиторії, висловив синівську вдячність кожному із присутніх, ветеранським організаціям краю всіх рівнів, констатував надзвичайно плідні стосунки, що склалися між ними та органами місцевого самоврядування.

Всі сили та енергію ви віддали Вітчизні - працювали в народному господарстві, захищали свою країну від ворога, народжували та виховували дітей.

Ваші заслуги перед державою і народом: патріотизм, військова слава, трудова звитяга неоціненні!

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, більшість із вас залишається активними учасниками громадського життя.

Знайте, що ми потребуємо вашої підтримки та мудрої поради. Ваш багатий життєвий досвід необхідний суспільству і особливо підростаючому поколінню.

У свою чергу вам маємо забезпечити належне медичне, соціальне тощо обслуговування, відтак саме ці галузі вже другу каденцію поспіль депутати визначають пріоритетними і відповідно фінансують, - наголосив голова обласної ради.

Надійним партнером влади у цьому плані є Полтавська обласна організація ветеранів, яка координує ветеранський рух в області, сприяє захисту соціальних, економічних і духовних потреб старшого покоління.

Обласна рада це добре усвідомлює. Тому щороку виділяє кошти з обласного бюджету на підтримку статутної діяльності організації. На 2012 рік виділено 117 тис. грн, - резюмував Іван Момот.

Присутніх запевнено, що вищий представницький орган краю максимально застосує надані повноваження для втілення у життя соціальних реформ, ініційованих Главою держави Віктором Януковичем.

На урочистому зібранні було оприлюднено й вітальну адресу від Голови Ради Організації ветеранів України, народного депутата України Петра Цибенка.

Найактивніших членів обласної організації ветеранів заохочено державними нагородами, відзнаками обласної ради та облдержадміністрації, Ради Організації ветеранів України.

Майстри мистецтв подарували ветеранам яскраві виступи.