Поглиблювати співпрацю на муніципальному рівні

e-mail Друк PDF

23 березня голова обласної ради Іван Момот, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко зустрілися з делегацією Законодавчих зборів Ленінградської області, яка перебуває на Полтавщині на запрошення обласної ради, відповідно до Угоди щодо співпраці між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області.

Іван Момот розповів про діяльність обласної ради, відзначив взаєморозуміння між депутатським корпусом обласної ради та облдержадміністрацією, плідну співпрацю, спрямовану на поступовий соціально-економічний розвиток області, вирішення питань життєзабезпечення територіальних громад.

Щодо міжнародних відносин, Іван Момот зазначив необхідність подальшого поглиблення співпраці у рамках угоди між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області, ініціював укладання угод на муніципальному рівні між містами Полтавської та Ленінградської областей.

Керівник делегації Законодавчих зборів Ленінградської області, голова постійної комісії з регламенту та депутатської діяльності Юрій Олійник, з свого боку, висловив зацікавленість Законодавчих зборів в обміні досвідом місцевого самоврядування, розвитку партнерських стосунків.

У програмі візиту знайомство російської делегації з соціальною інфраструктурою та виробничим потенціалом Кременчука та Миргорода, знайомство з навчально-оздоровчим комплексом «Ерудит» Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С. Макаренка,досвідом роботи органів місцевого самоврядування, екскурсія до державного історико-культурному заповідника «Поле Полтавської битви», Мгарського Спасо-Преображенського монастиря.