Ленінградці поділилися враженнями від перебування на Полтавщині

e-mail Друк PDF

23 березня в прес-центр готелю «Алея-гранд» у Полтаві відбулася прес-конференція голови Полтавської обласної ради Івана Момота та членів делегації Законодавчих зборів Ленінградської області щодо підсумків офіційного візиту делегації Законодавчих зборів Ленінградської області на Полтавщину.

Голова обласної ради Іван Момот повідомив, що візит відбувся на виконання Угоди щодо співпраці між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області, затвердженої рішенням двадцять другої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 28 серпня 2009 року та Постановою Законодавчих зборів Ленінградської області № 841 від 8 липня 2009 року.. Полтавські делегації кілька разів відвідували Ленінградську область, представники Законодавчих зборів прибули на Полтавщину вперше. У ході візиту відбулася зустріч в обласній раді, гості відвідали Кременчук та Миргород, ознайомилися з соціальної інфраструктурою міст та виробничою сферу. Також їхній увазі була представлена широка культурна програма.

- Зв’язки Ленінградської області з Україною зміцнюються, - зазначив керівник ленінградської делегації, голова постійної комісії Законодавчих зборів з питань регламенту та депутатської етики Юрій Олійник. – Ленінградська область уклала відповідні угоди з Київською, Одеською та Полтавськими областями. Є наміри до співробітництва з Полтавщиною у різних галузях. Думаю, настав час наповнити угоду конкретними справами. Ми у цьому зацікавлені. Мета одна: обмінюватися досвідом, поліпшувати життя населення.

Щодо особистих вражень, то Юрій Олійник наголосив, що полтавцям є що показати і є чим пишатися. Гостей зачарував академічний обласний український музично-драматичний театр ім.. М.В. Гоголя, сподобалися по-господарські доглянуті поля, сучасне промислове виробництво у Кременчуці, рівень санаторно-курортного лікування та організоване роздільне збирання твердих побутових відходів у Миргороді.

Прикладом дієвої охорони довкілля, екологічного виховання населення назвав відповідний досвід роботи Миргородської міської ради голова постійної комісії Законодавчих зборів з екології та природокористування Микола Кузьмин.

Ленінградці висловили вдячність обласній раді, усім полтавцям за гостинний прийом, зауважили, що полтавський край багатий, насамперед, своїми людьми.

Члени делегації відповіли на запитання кореспондентів інформаційно-політичної газети «Україна Молода», всеукраїнської громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини», обласної газети «Коло».

Підбиваючи підсумки візиту, голова обласної ради Іван Момот наголосив,що пропозиції відносно співпраці обох сторін будуть найближчим часом вивчені та узагальнені, після чого почнеться їхня реалізація.

- Ми зацікавлені у співпраці з різними областями і містами Російської Федерації, - підкреслив Іван Момот. – Наміри Полтавської обласної ради та Законодавчих зборів Ленінградської області у цьому плані стосуються освіти, науки, культури, бізнесу та ін. Цілі і завдання ми розуміємо однаково. Я вірю у майбутнє наших відносин.