Домовлятися з людьми про взаємовигідне партнерство

e-mail Друк PDF

27 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, яке провів голова комісії Степан Бульба.

У роботі зібрання взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, перший заступник Полтавського міського голови, депутат обласної ради В’ячеслав Стеценко, керівники профільних управлінь і підприємств, представники громадських рад при облдержадміністрації та Полтавському міськвиконкомі, журналісти.

Значну частину часу депутати приділили стану виконання в області вимог Закону України «Про забезпечення реалізації житлових умов жителів гуртожитків», про що доповів начальник Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Тонков.

Зокрема, наголошено, що з метою забезпечення реалізації конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, Головне управління житлово-комунального господарства рекомендувало міськвиконкомам та доручило райдержадміністраціям вжити в установленому порядку заходи щодо забезпечення реалізації громадянами, на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», права на приватизацію займаного житла, а також недопущення випадків незаконного виселення, переселення та відселення таких громадян з гуртожитків без попереднього надання їм (їхнім сім’ям) іншого житла, придатного для постійного проживання.

Щоквартально проводяться засідання комісії із розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло.

Планується передати у власність територіальних громад 40 гуртожитків державної форми власності, загальною площею 87,6351 м2, прогнозний обсяг фінансових ресурсів : місцевий бюджет – 21908,5 тис. грн, державний бюджет – 21908,5 тис. грн; 20 гуртожитків , що були включені до статутних капіталів товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), загальною площею 46,460 м2, прогнозний обсяг фінансових ресурсів : компенсація за передачу гуртожитків у власність територіальних громад (місцевий бюджет – 3400,0 тис. грн, державний бюджет – 3400,0 тис. грн), капітальний ремонт (місцевий бюджет – 11615,0 тис. грн, державний бюджет – 11615,0 тис. грн).

За результатами проведеної інвентаризації в Полтавській області 77 гуртожитків державної форми власності, 73 - комунальної та 19 гуртожитків , що були включені до статутних капіталів товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації). Протягом 2011 року у власність територіальних громад області було прийнято 3 гуртожитки, у тому числі - 1 гуртожиток, що був включений до статутного капіталу товариства, створеного у процесі приватизації (корпоратизації). У 30 гуртожитках комунальної форми власності дозволена приватизація, 302 мешканці приватизували кімнати.

У контексті проаналізованого питання було розглянуто й проблемні звернення на адресу комісії представників гуртожитків, розташованих у Полтаві по вул. Леніна, 16 та пров. Шевченка, 11.

Вирішено у межах доведеної компетенції і наданих повноважень звернутися в інтересах заявників по суті порушеної ними проблематики до Полтавського міськвиконкому, регіонального відділення Фонду державного майна України та прокуратури області.

Запропоновано власні алгоритми розв’язання й проблеми, з якою апелював до зібрання голова профкому заводу “Знамено” Олександр Точилов.

Депутати також заслухали інформацію про хід виконання регіональної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Полтавської області на 2011 -2014 роки та обласного плану створення ОСББ.

Відмічено, що на заходи з технічного переоснащення житлово-комунального господарства у 2011 році використано 102,9 млн грн, у тому числі з державного бюджету - 8,295 млн грн, з місцевих бюджетів – 77,194 млн грн, коштів підприємств та інших джерел - 17,410 млн грн. Зазначені кошти використані на реконструкцію і розвиток централізованих систем водопостачання і водовідведення, модернізацію систем теплозабезпечення житлових будинків, з енергозбереження на підприємствах житлово-комунального господарства, будівництво та модернізацію об’єктів у сфері благоустрою та інженерного захисту територій.

Поряд з цим, обсяги коштів, що виділяються на капітальний ремонт об’єктів житлово-комунального господарства з бюджетів всіх рівнів, вкрай обмежені і не дають можливості поліпшити загальний незадовільний стан в системі надання комунальних послуг, провести структурні реформи, які змогли б забезпечити подальший розвиток житлового господарства.

Програмою реформування житлово-комунального господарства передбачено збільшення до кінця 2014 року частки загальної площі багатоквартирного житлового фонду, що обслуговується ОСББ або іншими формами самоорганізації населення, до 70 відсотків.

За 2011 рік в області створено 24 об’єднання співвласників житлових будинків, проведено ряд конференцій, семінарів з проблемних питань ОСББ, підготовлено і розміщено на сайті облдержадміністрації пакет необхідних документів для створення та реєстрації ОСББ, витяги з чинного законодавства з питань діяльності об’єднання, адреси та контактні телефони посадових осіб, які займаються реєстрацією ОСББ в кожному місті та районі.

Всього станом на березень п.р. в області створено 357 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що обслуговують 442 будинки загальною площею 1178,0 тис. кв. м ( 10,6 % від загальної площі житлового фонду області), 266 будинкових комітетів, що відносяться до форм самоорганізації населення. Таким чином, разом створено 623 об’єднання громадян, які відносяться до форм самоорганізації населення, що обслуговують 708 житлових будинків, або 16,2% від загальної площі житлового фонду області. Крім того в області існує 227 житлово-будинкових кооперативів.

Однак, незначний відсоток створення об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків свідчить про відсутність дієвого механізму створення ОСББ , брак поінформованості з цього питання населення, критичний стан житлового фонду, недосконалість законодавчої бази та місцеві бюрократичні перепони.

Так, не виконуються вимоги статті 24 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», згідно з якою колишній власник, на балансі якого перебував багатоквартирний будинок до передачі на баланс об'єднанню, бере участь в організації та фінансуванні першого після передачі на баланс капітального ремонту будинку, відсутнє фінансування з державного бюджету заходів з технічного переоснащення житлово-комунального господарства, скорочення питомих показників використання енергетичних і матеріальних ресурсів на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг, передбачених Загальнодержавною програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.

В обговоренні взяли участь уже названі Володимир Онищенко, Степан Бульба, Віктор Животенко, В’ячеслав Стеценко, а також депутати обласної ради Ігор Горжій, Віктор Гришанов, Олег Романчук, Василь Сільчук, Володимир Чернявський.

Констатовано, що за нинішніх складних соціально-економічних реалій сьогодення, зумовлених прорахунками попередників, невідповідності наявного галузевого потенціалу задекларованим намірам – надважливо усім гілкам влади на відповідних рівнях вести конструктивний діалог із громадянами, домовлятися з людьми про взаємовигідне партнерство на умовах обопільних тимчасових поступок. Лише такий шлях призведе до очікуваних результатів. З опрацьованого питання ухвалено відповідні рекомендації.

Члени комісії, також, узяли до відома інформацію про стан виробничих справ в обласному комунальному підприємстві «Полтававодоканал» та його боргових зобов’язань, погодили подання облдержадміністрації щодо призначення на посаду генерального директора ОКП «Полтававодоканал» нині виконуючого його обо’вязки – Олега Кретовича.

Ініціаторам внесення на розгляд обласної ради питання стосовно реорганізації обласного комунального підприємства «Миргородводоканал» рекомендовано доопрацювати необхідну аргументацію та відповідну документацію.