Робота депутата в окрузі

e-mail Друк PDF

27 березня депутат обласної ради (фракція Партії регіонів), заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко здійснив робочу поїздку до Чорнухинського району, де, зокрема, провів виїзний прийом громадян, на якому побували 5 мешканців райцентру та сіл Гільці, Ковалі, Постав-Мука. Серед заявників - протоієрей Свято-Покровської релігійної громади смт Чорнухи Іван Бондар, який просив сприяння у виділенні коштів на ремонт покрівлі приміщення церкви. Решта звернень стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування. З усіх клопотань дані відповідні доручення.

Цього ж дня Борис Галушко взяв участь у врочистому пленумі районної організації ветеранів з нагоди 25-ї річниці її заснування. На заході були присутні ветерани війни і праці, керівники району, представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління Пенсійного фонду України в районі, ЗМІ.

Відкрив урочистості голова ради районної організації ветеранів Юрій Бойко. У своїй доповіді він розповів про історію створення, діяльність найчисленнішої та найактивнішої з громадських організацій Чорнухинщини, яка сьогодні об’єднує 14 первинних організацій та нараховує у своїх лавах 3844 члени, назвав імена тих, хто стояв біля її витоків, присвятив багато років життя становленню і розвитку ветеранського руху.

Депутат обласної ради, заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко, вітаючи ветеранів із ювілеєм, наголосив, що це добра нагода поспілкуватися один з одним. Ветерани прожили своє життя достойно і їм є що передати молодому поколінню, насамперед, любов до рідної землі. Побажав присутнім гармонії, взаєморозуміння, щастя та вручив члену президії ради Івану Бабенку Почесну грамоту облдержадміністрації, голові ради Юрію Бойку грамоту обласної організації ветеранів України, якою нагороджено Чорнухинську районну організацію ветеранів, подарунок – принтер для офісу.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Олександр Кривенко привітав учасників пленуму, повідомив, що первинні організації у всіх сільських радах району, об’єднані як за територіальною ознакою, так і за місцем роботи. Факт створення такої організації та досвід її роботи стали віховою подією у житті району. Адже майже половина жителів Чорнухинщини – люди похилого віку і турбота про них – один з пріоритетів районної ради. На сьогодні реалізовуються заходи Програм підтримки соціально-вразливих верств населення ”Турбота” та соціального захисту інвалідів, виплачуються матеріальні допомоги тим, хто цього особливо потребує. На 14 сесії районної ради, яка відбулася 14 лютого 2012 року, депутати затвердили програму підтримки діяльності районної організації ветеранів на 2012-2015 роки, якою передбачено на поточний рік виділити кошти в сумі 18 560 грн. Разом із головою райдержадміністрації Анатолієм Бойком, Олександр Кривенко вручив активістам ветеранського руху Почесні грамоти райдержадміністрації та райради.