Профільна комісія обласної ради підтримала проведення Всеукраїнської спартакіади серед депутатів

e-mail Друк PDF

29 березня під головуванням Андрія Соколова та за участі заступника голови обласної ради Володимира Марченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

З метою забезпечення ефективного використання коштів обласного бюджету, депутати розглянули та проаналізували проект Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Полтавської області на 2012 рік.

Як повідомив начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Пожечевський, заплановані заходи спрямовані на проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи, створення належних умов для якісної підготовки спортсменів Полтавщини. До проекту Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Полтавської області на 2012 рік включено 1081 захід з різних видів спорту, у тому числі олімпійських, на проведення яких намічено використати понад 6 млн. грн.

Після обговорення, в якому взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова комісії Андрій Соколов, депутати: Іван Близнюк, Володимир Микійчук, Олександр Іваніна, Григорій Хан, - проект календарного плану комісія погодила.

У ході засідання депутати розглянули та взяли до відома інформацію відділу юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради щодо організаційно-правової форми Полтавського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Встановлено, що виділення коштів з обласного бюджету на утримання цієї установи матиме законні підстави за умови прийняття відповідної обласної програми або встановлення її статусу як об’єкту спільної власності територіальних громад області.

Відтак, облдержадміністрації, яка є засновником обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, рекомендовано вивчити дану проблему та внести обласній раді пропозиції щодо її вирішення.

У ході засідання депутати підтримали проведення в області І-ІІ етапів Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення) сільських та селищних рад.

У виступах Андрія Соколова, Івана Близнюка наголошувалося, що участь депутатів місцевих рад області у спартакіаді приверне їхню увагу до розвитку спорту та фізкультурного руху, сприятиме пропаганді здорового способу життя, розвитку контактів, обміну досвідом місцевого самоврядування.

Наразі комісія рекомендувала управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, районним та міським радам міст обласного значення створити відповідні організаційні комітети та сприяти участі депутатів місцевих рад у змаганнях Всеукраїнської спартакіади, які пройдуть упродовж березня – червня; Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при внесенні змін до обласного бюджету на 2012 рік передбачити виділення коштів для забезпечення участі збірної команди області у ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення) сільських та селищних рад.

У роботі комісії взяв участь начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивка.