Дмитро Хрістов провів особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

28 березня 2012 року депутат обласної ради, голова депутатської фракції «Батьківщина» Дмитро Хрістов провів особистий прийом громадян в смт Велика Багачка та у місті Миргород.

У Великій Багачці до депутата звернулися вісім, а в Миргороді двадцять громадян. Звернення громадян стосувалися призначення та нарахування пенсій, соціальних виплат, ремонту доріг. матеріальної допомоги на лікування, а також порушень прав і свобод громадян з боку чиновників та працівників правоохоронних органів.

По закінченню прийому громадян Дмитро Хрістов провів брифінг для представників ЗМІ Миргорода. Депутат прозвітував про свою роботу за перший квартал 2012 року. За цей період у Дмитра Хрістова на прийомі побувало 88 громадян (з урахуванням 28.03.2012 р.), з них 40 звернулися письмово.

По кожному зверненню у різні інстанції направлено 44 депутатські звернення і один депутатський запит (на сесії 29.02.2012 р.).

35 громадян отримали матеріальну допомогу на лікування на загальну суму 16 100 грн.

Завдяки зверненню депутата Хрістова до прокурора області Оришич М.В. з селища Гоголеве Великобагачанського району через місяць отримав документи на право власності на земельну ділянку, які намагався отримати з травня 2008 року.

Всі громадяни, які звернулися до Дмитра Івановича отримали позитивні відповіді щодо вирішення своїх проблем.