Полтавському земляцтву Києва – 12 років

e-mail Друк PDF

6 квітня голова обласної ради Іван Момот, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко  здійснили робочу поїздку у Київ та взяли участь в урочистому зібранні з нагоди 12-ої річниці Полтавського земляцтва Києва «Слався, Полтавсько родино!», яке відбулося у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Міжнародна громадська організація «Полтавське земляцтво» заснована у 2000 році киянами – вихідцями з Полтавщини. Вона надає меценатську допомогу рідному краю, підтримує зв’язки з місцевою владою, творчою інтелігенцією, громадськістю нашої області, пропагує історію, культуру, традиції отчого краю. Організація встановила економічні, культурні, освітні зв’язки з різними областями України та деякими країнами.

Голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко поінформував присутніх про підсумки соціально-економічного розвитку області за минулий рік. Зазначив, що Полтавщина знаходиться у п’ятірці регіонів - лідерів промислового виробництва. Аграрії краю зібрали рекордний урожай зернових культур. В області активно працюють над виконанням соціальних завдань, поставлених Президентом України – на селах відкриваються дитячі садки, реформується медична галузь, освіта.

Про діяльність депутатського корпусу обласної ради, спрямовану на подальший розвиток області, забезпечення життєдіяльності територіальних громад, розповів Іван Момот. Він підкреслив злагодженість і результативність роботи депутатів обласної ради шостого скликання.

Перші особи області привітали земляків із 12-ої річницею Полтавського земляцтва Києва, відмітили важливе значення діяльності цієї громадської організації у суспільному житті Полтавської області, консолідації вихідців з Полтавщини, які проживають у різних регіонах, вагомий внесок у примноження і популяризацію культурно-мистецьких надбань області.

- Всі полтавці, незалежно від того, де б хто не осів, мають думати про спільне благо для України та її народу, - наголосив голова обласної ради Іван Момот.

У ході зібрання відбулося тристороннє підписання угоди про співпрацю між Полтавською облдержадміністрацію, Полтавською обласною радою та МГО «Полтавське земляцтво».

Олександр Удовіченко та Іван Момот вручили активістам МГО «Полтавське земляцтво» Почесні грамоти обласної ради.

Перед учасниками урочистого зібрання виступили артисти Полтавської обласної філармонії, Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, міського духового оркестру «Полтава».