Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Управління праці та соцзахисту Автозаводського району почало приймати заяви про надання безкоштовного телетюнера

Про це на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому заявила начальник управління Лідія Глоба. За її словами, до управління надійшло роз’яснення з області щодо порядку безоплатного забезпечення пільгових категорій населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (телетюнерами).

Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовлення, Кабмін прийняв відповідну постанову про забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення. Згідно неї визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати зазначені засоби (телетюнери). До таких відносяться усі інваліди І та ІІ групи, інваліди війни ІІІ групи, особи, які виховують дитину-інваліда, особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу, особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Для безкоштовного одержання телетюнеру, громадяни, що відносяться до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися до управління праці та соцзахисту населення із відповідною заявою та мати при собі паспорт; ідентифікаційний номер; пенсійне посвідчення (при наявності); довідку МСЕК про встановлення групи інвалідності та її копію (для інвалідів); посвідчення інваліда війни та його копію (для інвалідів ІІІ групи); свідоцтво про народження дитини та його копію (для дітей-інвалідів), а також копію медичного висновку дитини-інваліда до 18 років.

Районне управління праці та соцзахисту на підставі заяв складе список, який передасть до обласного управління. Доставка телетюнерів громадянам буде здійснюватись поштою по мірі надходження заяв громадян до органів соціального захисту та формування відповідних списків.

Нагадаємо, що в Україні вже працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Наразі через звичайну антену можна дивитися безкоштовно 21, а незабаром буде 32 українських телеканалів у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер.

В Автозаводському районі продовжуються рейди-перевірки санітарного стану в зоні приватної забудови

Постійно діючий штаб по благоустрою Автозаводського району, відділ з екології та благоустрою райвиконкому, спільно з міні-штабами мікрорайонів продовжують проводити рейди-перевірки з питання утримання належного санітарного стану в зоні приватної забудови. Як повідомив керівник відділу Ігор Васін, з початку двомісячника чистоти та порядку в районі було обстежено 3619 приватних садиб. З числа перевірених 679 були визнані такими, що мають незадовільний санітарний стан садиб та прилеглої території. Всім власникам таких садиб виписані приписи щодо наведення належного санітарного стану. Крім того виявлено 125 безгосподарських садиб. Спеціалісти відділу постійно тримають на контролі виконання вимог приписів щодо усунення порушень правил благоустрою. Більшість громадян своєчасно виправляють встановлені порушення правил благоустрою. Тих, хто не реагує на вимоги приписів, і не наводить належний санітарний стан на своїх садибах, притягують до адміністративної відповідальності. За час проведення двомісячника вже 96 власників приватних садиб було викликано на засідання адміністративної комісії, яка приймає рішення щодо розмірів штрафів. Нагадаємо, що згідно ст.152 КУпАП за порушення правил благоустрою територій населених пунктів на громадян може накладатися штраф в розмірі від 340 до 1360 грн.

Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко на апаратній нараді райвиконкому 9 квітня в черговий раз нагадав підлеглим, що головне завдання на найближчий час – це наведення порядку і чистоти у районі. Основну частину цієї роботи потрібно завершити до Пасхальних свят.

В Автозаводському районі готуються до Дня Перемоги

Традиційний святковий парад, присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, пройде 8 травня. Урочиста хода святкових колон розпочинається від колишнього кінотеатру «Кропивницького» у Великій Кохнівці у 8.40. Біля пам’ятника Воїна Визволителя відбудеться мітинг та покладання квітів, після чого парадною ходою перед ветеранами війни пройдуть колони військових, пошукових загонів, навчальних закладів району, спортивних шкіл, військової та рятувальної техніки. Крім того будуть показані театралізовані вистави та показові виступи спортсменів і військових.

А напередодні, 4 травня, у парку Миру Автозаводської районної ради відбудеться урочистий прийом головою ради Володимиром Коваленко ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій. Крім того, наприкінці квітня в Автозаводському районі Кременчука розпочинаються свята мікрорайонів до Дня Перемоги.

 

Відділ ведення Держреєстру виборців Автозаводського району – кращий в області

Про якісну підготовку до чергових виборів йшлося на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому в понеділок, 9 квітня. Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко відмітив, що відділ ведення Держреєстру виборців райвиконкому за рівнем відпрацювання списків визнаний кращим в Полтавській області та п’ятим у загальноукраїнському рейтингу. Він поставив завдання щодо планування цієї роботи, подальшого опрацювання списків та підготовки приміщень виборчих дільниць до проведення виборів.

Як повідомила заввідділом ведення Держреєстру виборців Інеса Мартиненко, в Автозаводському районі м.Кременчука до Державного реєстру виборців внесено близько 117 тисяч громадян, і за чисельністю він є найбільшим у Полтавській області. На його території створено 59 звичайних та 2 спеціальні виборчі дільниці. Вона нагадала мешканцям району про необхідність своєчасної перевірки своїх персональних даних в держреєстрі при зміні адреси реєстрації чи інших даних. До відділу можна подзвонити за телефонами - 77-02-80, 77-76-11, 77-69-46 у робочі дні з 8.00 до 17.00.