У Кобеляках вшанували пам’ять Миколи Касьяна

e-mail Друк PDF

10 квітня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Кобеляки та взяв участь у заходах, присвячених 75-річчю від дня народження Миколи Касьяна, лікаря-остеопата, академіка Української академії наук, заслуженого лікаря України, народного лікаря СРСР.

На визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною ім’я Миколи Касьяна занесене до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

Голова обласної ради Іван Момот, голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, Кобеляцький міський голова Олександр Ісип вшанували пам’ять Миколи Касьяна покладанням квітів до підніжжя пам’ятника видатному земляку.

Потому Іван Момот взяв участь у вечорі пам'яті Миколи Касьяна.

У районному центрі культури і дозвілля зібралися керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, рідні та близькі Миколи Касьяна, його колеги, представники громадськості – всі, кому довелося знати непересічну особистість лікаря.

Виступаючи перед представниками територіальної громади Іван Момот, зокрема, сказав:

- Пам’ять про людину, яка пішла з життя, вимірюється добрими справами, які вона по собі залишила, її вчинками. Я знав особисто Миколу Андрійовича, багато чому навчився у нього. Маючі глибокі знання, вміння, душевне тепло та велику любов до людей, Микола Андрійович повернув десяткам тисяч хворих найдорожче - здоров'я, наполегливо працював, не рахувався з власним здоров’ям, свідомо віддавав свої сили та енергію іншим.

Іван Момот підкреслив, що Микола Касьян був справжнім патріотом. Не раз талановитому лікарю пропонували практикувати за кордоном, але він залишився вірним рідній полтавській землі, Кобелякам.

- Своєю працею Микола Андрійович прославив Полтавський край, залишився назавжди у нашій пам’яті простою людиною з великою літери, - наголосив голова обласної ради.

Земляки згадали добрі справи Миколи Касьяна, поділилися спогадами про нього, переглянули фото- та відеоматеріали.

На вечорі прозвучали улюблені пісні та вірші Миколи Касьяна.