Міжнародна науково-практична конференція

e-mail Друк PDF

12 квітня у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Сучасні питання ортодонтії. Місце ортодонтії серед стоматологічних спеціальностей», присвяченої пам’яті (85 років з дня народження) професора Лідії Григор’євої.

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, депутат обласної ради, заслужений лікар України, ректор ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Вячеслав Ждан, затупник начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Курилко, начальник Полтавського міського управління охорони здоров’я Сергій Котов.

У своєму виступі Володимир Марченко акцентував увагу на необхідності підтримки медичної галузі. За його словами, розвиток галузі «охорони здоров’я» є пріоритетним завданням у діяльності обласної ради. Так, на останній сесії обласної ради були внесені зміни до показників обласного бюджету на 2012 рік, якими додатково для медичної галузі виділено 14,7 млн. грн.

Він поінформував про впровадження обласної програми відзначення кращих медичних працівників на 2011-2015 роки, яка забезпечує фінансування видатків обласної премії імені М.В. Скліфосовського, заснованою з метою підвищення престижу праці лікаря у суспільстві, відзначення кращих медичних працівників області. На реалізацію даної програми спрямовано – 32,8 тис. грн.

Володимир Марченко зазначив, що з 2003 року в області працює благодійна громадська організація «Лікарняна каса Полтавщини». Надано допомогу на лікування та обстеження в стаціонарних і амбулаторних умовах за весь період роботи – більше 100 тисяч випадків звернень. За період 2004-2011 роки на обстеження та лікування членів ЛК використано 18 млн. грн.

Конференція триватиме два дні. У її роботі візмуть участь провідні науковці з України та Німеччини.