Регіональне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад розглянуло ряд організаційних питань

e-mail Друк PDF

12 квітня відбулися збори керівників районних відділень Полтавського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад та уповноважених представників органів місцевого самоврядування області, що є членами асоціації.

У зборах, які вела голова Полтавського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Омельницький сільський голова Кременчуцького району Олександра Шереметьєва, взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, член організаційної групи по підготовці та проведенню Загальних зборів уповноважених представників членів Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Володимир Масалітін.

Учасники зібрання вирішили ряд організаційних питань. Зокрема, обрали Козельщинського селищного голову Дмитра Піщаного заступником голови Полтавського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, а також визначили голосуванням персональний склад Ради регіонального відділення.

Після розгляду кандидатур, було також обрано делегатів на Загальні збори уповноважених представників членів Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Виступаючи перед сільськими та селищними головами, Іван Момот відмітив важливість діяльності Асоціації у забезпеченні юридичної підтримки сільських та селищних рад, обміні досвідом місцевого самоврядування, вирішенні питань життєзабезпечення територіальних громад.

Він поінформував про завдання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2012 рік, наголосив нанеобхідності активізації участі сільських і селищних рад в обласному конкурсі розвитку територіальних громад, залучення як бюджетних, так і позабюджетних ресурсів для соціально-економічного розвитку територій.

При цьому голова обласної ради підкреслив доцільність проведення у сільських населених пунктах громадських слухань щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності територіальних громад, що, на його думку, сприятиме налагодженню співпраці влади з громадськістю.

- Впевнений, що об’єднання сільських та селищних рад в Асоціацію допоможе виконати важливі відповідальні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевого самоврядування на селі, - наголосив Іван Момот.