Дискутували про бюджетний сегмент видавничо-поліграфічної галузі, книгорозповсюдження й інформаційної сфери

e-mail Друк PDF

24 квітня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, яке за участі заступника голови обласної ради Володимира Марченка провів голова комісії Микола Ганнущенко.

У ході тематичних дискусій свої думки, зауваження і пропозиції активно репрезентували заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації Микола Перепелиця, депутати обласної ради Валентина Петрова, Ігор Супруненко та Михайло Стеценко.

На початку зібрання члени постійної комісії проаналізували та взяли до відома планову письмову звітність керівників

комунальних підприємств видавничо-поліграфічної галузі, книгорозповсюдження й інформаційної сфери щодо виконання умов контрактів та показників ефективності використання майна і прибутку, а також майнового стану підприємств за 2011 рік.

Потому заслухали інформацію директора видавництва “Гадяч” Галини Гребенник про ефективність та суспільну значимість діяльності очолюваного нею комунального підприємства, яку із врахуванням позитивних висновків Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації визнано задовільною.

Схвально сприйнято й концепції, заходи зі стимулювання ефективності та суспільної значимості діяльності комунального видавництва “Полтавський літератор” та ОКІА “Новини Полтавщини” в оновленому статусі, про що поінформували присутніх виконувачі обов’язків директорів названих структур Анатолій Карпенко та Наталія Очкань.

З огляду на клопотання, висловлені переліченими вище керівниками й підтримані Миколою Перепелицею, комісія ухвалила відповідні стимулюючі рекомендації стосовно комунальних видавництв “Гадяч” та “Полтавський літератор”,  ОКІА “Новини Полтавщини”.

Під час засідання, також, узято до відома, що Головним управлінням інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, управлінням майном обласної ради спільно з відділом юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради на виконання п.3 Рішення восьмої сесії обласної ради від 7 грудня 2011 року “Про Програму розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2012-2015 роки” здійснено певні напрацюваня стосовно приведення у відповідність до норм чинного законодавства правовстановлюючих документів Всеукраїнської громадсько-політичної газети “Зоря Полтавщини” та обласної газети “Село полтавське”, й нині ця робота триває із залученням представників цих періодичних видань.

Названим відповідальним виконавцям рекомендовано інтенсифікувати процес легітимізації та імплементації в установленому порядку здійснених напрацювань, про що поінформувати постійну комісію у вересні п.р.

Погодили депутати й перелік видань, рекомендованих для включення до проекту Плану випуску соціально значущих видань, що видаються за кошти обласного бюджету, узгодили кандидатури, рекомендовані до проекту сесійного рішення щодо нагородження Грамотою та Почесною грамотою Верховної Ради України.

Резюмуючи проведені дискусії, Микола Ганнущенко та Володимир Марченко зауважили на потребі усвідомлення кожним керівником необхідності формування корпоративної солідарності у бюджетному сегменті економіки, аби винятково у правовому полі сприяти максимально ефективному використанню коштів обласного бюджету, рентабельній діяльності комунальних підприємств тощо.