Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Розпочалися свята мікрорайонів до Дня Перемоги

В Автозаводському районі м.Кременчука розпочалися традиційні свята мікрорайонів та вулиць до Дня Перемоги. Перше таке свято відбулося 24 квітня в мікрорайоні Ревівка. На нього зібралося більше ста ветеранів війни та праці. А поздоровити їх прийшли заступник голови Автозаводської районної ради Віталій Добрунов, депутат Кременчуцької міської ради Геннадій Алєксєєв та депутат Автозаводської районної ради Володимир Карамзін, голова Ради ветеранів Автозаводського району Олексій Зубченко.

З концертною програмою перед ветеранами війни виступили колективи художньої самодіяльності Кременчуцького льотного коледжу НАУ, ансамбль ветеранів мікрорайону Ревівка, школярі ЗОШ №2. Звучали пісні воєнних часів, які нагадували сивочолим ветеранам їх молодість. А майстерний виступ військового оркестру 107-го реактивного артилерійського полку нікого не залишив байдужим і підняв настрій всім учасникам свята.

Діти вручили ветеранам війни червоні тюльпани і зроблені власними руками квіти, а депутати-подарунки. По закінченню свята всіх мешканців мікрорайону, що прийшли на захід, пригощали справжньою солдатською кашею.

У планах Автозаводської районної ради 4 травня провести урочистий прийом головою ради Володимиром Коваленко ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій у парку Миру. А традиційний парад, присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, пройде 8 травня. Урочиста хода святкових колон розпочинається від колишнього кінотеатру «Кропивницького» у Великій Кохнівці у 8.40. Біля пам’ятника Воїна Визволителя відбудеться мітинг та покладання квітів, після чого парадною ходою перед ветеранами війни пройдуть колони військових, пошукових загонів, навчальних закладів району, спортивних шкіл, військової та рятувальної техніки. Крім того будуть показані театралізовані вистави та показові виступи спортсменів і військових.

В Автозаводському районі підвели підсумки суботнику

У суботнику, присвяченому Дню довкілля, який відбувся 21 квітня, в Автозаводському районі міста Кременчука прийняло участь близько 2 тисяч мешканців. Всі підприємства, заклади та організації району в цей день наводили порядок на своїх територіях, прибирали прилеглі до них ділянки та ті місця, які були закріплені за ними районним штабом по благоустрою. Нагадаємо, що цей штаб був створений місяць тому для організації робіт в рамках двомісячника чистоти та порядку. До роботи підключилися Ради громадськості мікрорайонів, активісти різних громадських організацій, учнівська молодь, та жителі району. Тепла та суха погода сприяла дружній спільній роботі по наведенню ладу, благоустрою території, та висадці саджанців.

За повідомленням штабу в Автозаводському районі тільки за цей день було висаджено 371 саджанець дерев та 631 кущів у парках, скверах та на прибудинкових територіях, побілено понад 5 тисяч дерев, упорядковано 52,3 га території. Спільними зусиллями було ліквідовано 15 стихійних сміттєзвалищ, вивезено 267 куб.м. сміття, відремонтовані та пофарбовані десятки лав та дитячих майданчиків.

В Автозаводському районі перевірено санітарний стан понад 85% всіх приватних садиб

Постійно діючий штаб по благоустрою Автозаводського району, відділ з екології та благоустрою райвиконкому, спільно з міні-штабами мікрорайонів завершують роботу по перевірці санітарного стану території приватної забудови. Наразі рейдами-перевірками з питань утримання належного санітарного стану перевірено вже понад 85% всіх приватних садиб та територій навколо них. Як повідомив керівник відділу з екології та благоустрою райвиконкому Ігор Васін, з початку двомісячника чистоти та порядку в районі було обстежено понад 7 тисяч приватних садиб. З числа перевірених 12% були визнані такими, що мають незадовільний санітарний стан садиб або прилеглої території. Всім власникам таких садиб виписані приписи щодо наведення належного санітарного стану. Спеціалісти відділу постійно тримають на контролі виконання вимог приписів щодо усунення порушень правил благоустрою. Більшість громадян, за даними відділу більше 70%, своєчасно виправляють встановлені порушення. А тих, хто не реагує на вимоги приписів, і не наводить належний санітарний стан на своїх садибах, притягують до адміністративної відповідальності. За час проведення двомісячника 21 власника приватних садиб було викликано на засідання адміністративної комісії, яка приймає рішення щодо розмірів штрафів. Більша частина з них сплатила штраф у розмірі 850 грн.

Нагадаємо, що згідно ст.152 КУпАП за порушення правил благоустрою територій населених пунктів на громадян може накладатися штраф в розмірі від 340 до 1360 грн.

Голова Автозаводської районної ради м.Кременчука Володимир Коваленко на апаратній нараді райвиконкому 23 квітня поставив завдання завершити наведення порядку і чистоти у районі до травневих свят.

Віктор Крук