Відбулася сесія Автозаводської районної ради

e-mail Друк PDF

26 квітня пройшла чергова XVІІ сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука. На сесії депутати заслухали звіт голови комітету з фізичної культури та спорту виконкому Автозаводської районної ради Олександра Черніліна про роботу комітету за останній рік. В ході обговорення звіту депутат райради, заступник міського голови Віталій Малецький висловив пропозицію переорієнтувати роботу центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» із підготовки спортсменів-розрядників на розвиток масового спорту та фізкультурно-масову роботу безпосередньо в мікрорайонах. Він також звернув увагу на необхідність обладнання та належного утримання спортивних майданчиків у дворах і подякував тим депутатам, які допомогли їх обладнати.

 

Депутати внесли доповнення до Положення про порядок формування та використання цільового фонду Автозаводської районної ради, уточнили показники районного бюджету на 2012 рік, та розглянули низку земельних питань: про безоплатну передачу у власність громадян 12-ти земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків, і ведення садівництва, 7-ми ділянок – для будівництва індивідуальних гаражів, та інші.

Під час сесії голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко проінформував депутатів, що наразі вирішується питання про передачу парку Воїнів-інтернаціоналістів на баланс районної ради, і запевнив, що він буде доглянутий не гірше, ніж парк Миру.

Наприкінці сесії депутати приєдналися до благодійної акції «Серце до серця» і здали кошти на закупівлю медичного обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет. За повідомленням координатора акції Ольги Коваль, депутатами Автозаводської районної ради в цей день було здано 1250 гривень.

Віктор Крук