Зустріч із ветеранами війни

e-mail Друк PDF

4 травня, напередодні Дня Перемоги, голова Автозаводської районної, у м.Кременчуці, ради Володимир Коваленко разом зі своїми заступниками Віталієм Добруновим, Григорієм Брижахою та головою районної організації ветеранів Олексієм Зубченком провели урочисту зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни на Алеї Слави в парку Миру.

«Наша сьогоднішня зустріч особлива. Ми знаходимося у самому красивому місті України, у його парку Миру. Ми завжди будемо зустрічатися з ветеранами у цьому чудовому місці. Наша душа і серце завжди з вами. Ми вам вдячні за ваш подвиг», - заявив Володимир Коваленко на початку урочистостей і поіменно назвав всіх ветеранів війни, які прийшли на цю зустріч.

 

Він зачитав вітальні телеграми від керівників тих міст та районів Російської Федерації, де були сформовані військові частини, яким за визволення Кременчука у 1943 році було присвоєно почесне найменування «Кременчуцьких», та Посольства Російської Федерації. Володимир Коваленко також повідомив, що парк Миру буде розвиватися, і наразі вирішується питання щодо будівництва фонтану, який прикрасить парк.

На зустрічі були присутні депутат Полтавської обласної ради Микола Несен, депутат Кременчуцької міської ради, директор гімназії №5 імені Т.Г.Шевченко Ілона Бобер, учні та вчителі гімназії, одна з яких, кандидат історичних наук Жанна Тоценко виконала проникливу пісню про війну. Ветеранів зі святом поздоровив також начальник штабу 107 реактивного артилерійського полку Юрій Пікалов, а полковий оркестр своєю музикою забезпечив урочистий та святковий настрій усім присутнім.

Хвилина мовчання увінчалася салютом, після якого керівники Автозаводського району разом з ветеранами, депутатами та школярами поклали квіти до меморіального комплексу Алеї Слави, а голова Автозаводської райради Володимир Коваленко запросив всіх на урочистості та святковий парад, який відбудеться 8 травня у Великій Кохнівці.

Завершилася зустріч «солдатським привалом», який Автозаводський райвиконком організував для ветеранів у великому військовому наметі поруч із Музеєм військової техніки під відкритим небом. Ветерани скуштували солдатської каші із польової кухні, і пом’янули загиблих у тій страшній війні «фронтовими» 100 грам.