Пишаємося Великою Перемогою

e-mail Друк PDF

8 травня у Полтаві, біля Меморіалу Солдатської Слави, стартував автопробіг Полтава-Київ у рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою», присвяченої 67-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Автопробіг пройде по містах і районах області та закінчиться у місті Києві, Учасники естафети візьмуть участь у мітингах пам’яті, покладуть квіти до пам’ятників загиблим, зустрінуться з ветеранами та молоддю.

Учасників акції, організованій обласною організацією Партії регіонів, привітали голова обласної ради, заступник голови обласної організації Партії регіонів Іван Момот та заступник голови облдержадміністрації, заступник голови обласної організації Партії регіонів, депутат обласної ради Валерій Пархоменко.

- Ми хочемо звернутися до героїчних подій Великої Вітчизняної війни, вшанувати пам’ять загиблих. Необхідно, щоб молодь знала і пам’ятала ціну великої Перемоги, - зазначив Іван Момот.

Він відмітив патріотичне значення естафети пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою», закликав разом із ветеранами зробити все, щоб сучасники і прийдешні покоління українців жили під мирним небом.

Голова обласної ради наголосив, що День Перемоги має згуртувати українське суспільство, полтавську громаду навколо завдань соціально-економічного розвитку держави та області.

- Немає в Україні сім’ї, яку обійшла б війна, - сказав Валерій Пархоменко. – Тож будемо пам’ятати подвиг наших дідів і прадідів, який непідвладний часу.

Учасники зібрання вшанували пам’ять полеглих воїнів покладанням гірлянди та квітів до підніжжя монумента Солдатської Слави.