Незгасне сяйво Перемоги

e-mail Друк PDF

9 травня у Полтаві, на Меморіалі Солдатської Слави, відбулися урочистості з нагоди Дня Перемоги.

Багатотисячною колоною пройшли до Вічного полум’я полтавці, щоб вклонитися пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Серед учасників мітингу голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, Полтавський міський голова Олександр Мамай, учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни, трудівники тилу, депутати місцевих рад, представники трудових колективів та творчої інтелігенції, студентська та учнівська молодь.

Звертаючись до ветеранів і земляків, Олександр Удовіченко відмітив важливе значення Перемоги над фашизмом в історії. Він зазначив, що у битви з фашизмом захисники Вітчизни виявили небувалу мужність, силу духу, патріотизм, вони є прикладом для поколінь, які не бачили війни.

Голова обласної ради Іван Момот підкреслив, що скільки б не пройшло десятиліть, ми повинні пам’ятати, якою високою ціною була здобута Перемога.

- Велика Вітчизняна війна залишиться в історії прикладом великого подвигу Солдата, який переміг фашизм, захистив свою землю і подарував нащадкам мирне життя, - сказав Іван Момот.

Він наголосив на необхідності постійної турботи про ветеранів, які й сьогоді продовжують займати активну громадянську позицію.

Учасники зібрання вшанували пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання, покладанням квітів до підніжжя монумента Солдатської Слави та могил полеглих визволителів Полтави.