Спортивне свято ветеранів

e-mail Друк PDF

10 травня в Автозаводському районі м.Кременчука провели спортивне свято серед слухачів університету третього віку під гаслом: «Активність – шлях до довголіття», присвячене Дню Перемоги.

На новому стадіоні у Міському саду зібралися чотири команди - три команди літніх спортсменів з університету третього віку, та команда учнів професійного ліцею ім. А.С.Макаренка. Свято розпочалося з привітання голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка, який побажав літнім спортсменам здоров’я, благополуччя і повідомив, що влітку, як і в минулі роки, вони матимуть змогу оздоровитися на берегу Псла у районному спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник». Віце-мер Кременчука Віталій Малецький та Олімпійський чемпіон 1980 року, заслужений майстер спорту Володимир Кисельов, також привітали спортсменів, та побажали їм довгих років життя.

Колективну розминку на футбольному полі проводила староста факультету університету третього віку Ніна Грабова. Вона призвала молодь, яка була присутня на святі, подивитися, на що здатні спортсмени, середній вік яких сягає 70 років, якщо вони ведуть активний спосіб життя і займаються фізкультурою.

30 ветеранів та команда з ліцею змагалися у швидкості, спритності, справності, та влучності, приймаючи участь у спортивних естафетах з м’ячем, тенісною ракеткою та обручем. У перервах між змаганнями численних глядачів розважали юні художні гімнастки з ДЮСШ-1, боксери Автозаводського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», та колектив художньої самодіяльності терцентру Автозаводського району.

У номінаціях «найспритніші», «найвправніші», та «найдружніші» голова Автозаводської райради Володимир Коваленко почесними грамотами і солодкими призами нагородив капітанів трьох ветеранських команд, а номінацію «найвлучніші» виграла команда професійного ліцею. Солодкі подарунки також вручили юним гімнасткам. На завершення свята спортсмени з університету третього віку разом з колективом художньої самодіяльності терцентру Автозаводського району виконали пісню «Команда молодости нашей».

Спортивне свято для ветеранів було проведене за сприяння німецької неурядової організації «DVV International». Організаторами свята виступив Автозаводський райвиконком, спільно з міським та районним комітетами фізкультури і спорту, районним терцентром та Університетом ІІІ віку, який був створений для пенсіонерів три роки тому за ініціативи голови Автозаводської райради Володимира Коваленка на базі Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Директор цього навчального закладу Петро Сокуренко також був присутній на спортивному святі і вболівав за команди студентів-ветеранів.

Віктор Крук